Fiskus sprawdzi dane osób handlujących w sieci

Opublikowano: 17 sierpnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , ,

Gazeta Prawna poinformowała, że Ministerstwo Finansów planuje nowelizację ordynacji podatkowej. Wśród wymienionych propozycji resortu znajdują się plany związane bezpośrednio z użytkownikami internetu. Wszystko wskazuje na to, że podatnicy handlujący w sieci będą pod znacznie większą kontrolą urzędników skarbowych.

Sylwester KozakFiskus sprawdzi dane osób handlujących w sieci

Sytuacja na polskim rynku e-prasy

Opublikowano: 13 sierpnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , ,

E-gazety to marginalne źródło zysków dla wydawców prasy. Gazeta Prawna sugeruje, że winą za ten stan rzeczy jest nikłe zaangażowanie redakcji gazet do rozwijania oferty elektronicznej oraz kiepskie rozwiązania technologiczne.

Sylwester KozakSytuacja na polskim rynku e-prasy

Krakowski serwis miejski najdroższy w Polsce

Opublikowano: 15 lipca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , ,

Według badania przeprowadzonego przez Brief4Poland w oparciu o szacunki serwisu webvaluer.org najdroższą stroną internetową wśród polskich urzędów miast jest serwis miasta Krakowa (www.krakow.pl) – pisze Gazeta Prawna.

Sylwester KozakKrakowski serwis miejski najdroższy w Polsce

Przed nami kryzys zaufania?

Opublikowano: 30 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

Głośne ostatnio przypadki nieuczciwych sklepów internetowych prowokują do pytania o kondycję polskiego e-biznesu. Czy klienci, zrażeni postępowaniem niektórych odwrócą się także od większości uczciwych? Czy czeka nas kryzys zaufania? A może nie będzie tak źle?

Dawid ZarazińskiPrzed nami kryzys zaufania?