Gazeta Prawna

Fiskus sprawdzi dane osób handlujących w sieci

Gazeta Prawna poinformowała, że Ministerstwo Finansów planuje nowelizację ordynacji podatkowej. Wśród wymienionych propozycji resortu znajdują się plany związane bezpośrednio z użytkownikami internetu. Wszystko wskazuje na to, że podatnicy handlujący w sieci będą pod znacznie większą kontrolą urzędników skarbowych.

Sytuacja na polskim rynku e-prasy

E-gazety to marginalne źródło zysków dla wydawców prasy. Gazeta Prawna sugeruje, że winą za ten stan rzeczy jest nikłe zaangażowanie redakcji gazet do rozwijania oferty elektronicznej oraz kiepskie rozwiązania technologiczne.

Krakowski serwis miejski najdroższy w Polsce

Według badania przeprowadzonego przez Brief4Poland w oparciu o szacunki serwisu webvaluer.org najdroższą stroną internetową wśród polskich urzędów miast jest serwis miasta Krakowa (www.krakow.pl) – pisze Gazeta Prawna.

ZAiKS rozmawia z YouTube

ZAiKS wzorem swego angielskiego odpowiednika PRS for Music rozpoczęło rozmowy z YouTube. Sprawa dotyczy ściągania tantiem za umieszczanie w serwisie teledysków polskich artystów – dowiaduje się Gazeta Prawna.

Gazeta Prawna z radiową Jedynką

Codziennie około godziny 7.40, 12.30 i 17.15 na antenie radiowej Jedynki są emitowane serwisy ekonomiczne, które wspólnie przygotowują dziennikarze Gazety Prawnej i Programu Pierwszego Polskiego Radia.

Przed nami kryzys zaufania?

Głośne ostatnio przypadki nieuczciwych sklepów internetowych prowokują do pytania o kondycję polskiego e-biznesu. Czy klienci, zrażeni postępowaniem niektórych odwrócą się także od większości uczciwych? Czy czeka nas kryzys zaufania? A może nie będzie tak źle?

Scroll to Top