Zakończyły się VII Internetowe Targi Pracy

Opublikowano: 28 października 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

26 października zakończyły się VII Internetowe Targi Pracy, organizowane przez GazetaPraca.pl. W ciągu ośmiu dni targów 112 pracodawców z całej Polski zaprezentowało swoje oferty, opublikowano ponad 2000 ogłoszeń rekrutacyjnych, odbyła się również specjalna Debata HR poświęcona metodom motywowania pracowników.

Hanna LaskowskaZakończyły się VII Internetowe Targi Pracy

Spór o kropkę rozstrzygnięty

Opublikowano: 19 sierpnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , ,

Tygodnik Wprost podał informację o wyniku sporu pomiędzy Agorą i portalem Praca.pl, który dotyczył wprowadzenia przez serwis rekrutacyjny subdomeny gazeta.praca.pl. Sąd Apelacyjny w Warszawie podtrzymał decyzję z października 2008 roku oznajmiając, że serwis Praca.pl nie dopuścił się czynu nieuczciwej konkurencji.

Sylwester KozakSpór o kropkę rozstrzygnięty

Internet w procesie rekrutacji

Opublikowano: 6 lipca 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , , , ,

Sieć stała się międzynarodowym miejscem spotkań i areną wymiany myśli, poszerzając możliwości działania we wszystkich dziedzinach życia. Dzięki jej funkcjonalnościom można zawierać nowe znajomości, kupować, uczyć się, prowadzić interesy, a także szukać pracy. Z badań przeprowadzonych przez portal Jobexpress.pl wynika, że co piąty internauta poszukuje w sieci ofert zatrudnienia.

Hanna LaskowskaInternet w procesie rekrutacji

Pracownik w czasach kryzysu

Opublikowano: 15 kwietnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , ,

Pracownicy są świadomi trudnej sytuacji rynkowej i przygotowani na różne formy cięcia kosztów stosowane przez firmy – wynika z badania przeprowadzonego w marcu przez firmę doradczą HRM partners oraz serwis rekrutacyjny GazetaPraca.pl.

Hanna LaskowskaPracownik w czasach kryzysu

Serwisy rekrutacyjne Agory z Searchengines.pl

Opublikowano: 14 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Agora podpisała umowę o współpracy serwisów Pracownicy.it oraz GazetaPraca.pl ze specjalistycznym forum poświęconym branży IT – Searchengines.pl. Od stycznia oferty pracy z serwisów rekrutacyjnych Agory znajdują się na stronie Searchengines.pl.

Hanna LaskowskaSerwisy rekrutacyjne Agory z Searchengines.pl

Wideo w ofertach pracy na GazetaPraca.pl

Opublikowano: 18 grudnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

GazetaPraca.pl wprowadza materiały wideo w treści ogłoszeń rekrutacyjnych. Nowa propozycja serwisu jest odpowiedzią na potrzeby kandydatów, którzy chcą bardziej bezpośredniego kontaktu z firmami, do których mają aplikować. – Kandydaci, zanim przyjdą na rozmowę kwalifikacyjną, chcą wiedzieć w jakim środowisku przyjdzie im pracować. Słowa nigdy nie zastąpią obrazu. Dlatego załączając wideo do ogłoszeń postanowiliśmy dać naszym użytkownikom więcej wiedzy na temat …

Hanna LaskowskaWideo w ofertach pracy na GazetaPraca.pl

Ogłoszenia rekrutacyjne Agory w portalu Nowoczesna Firma

Opublikowano: 5 grudnia 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

W ramach partnerstwa z Nowoczesną Firmą ogłoszenia z serwisów GazetaPraca.pl, Jobspot.pl, Pracawsprzedazy.pl oraz Pracownicy.it są od listopada dostępne w specjalnej sekcji „Praca” na www.nf.pl. Nowoczesna Firma – www.nf.pl – jest jednym z największych portali biznesowych w Polsce. Miesięcznie odwiedza go ponad 800 tys. użytkowników, którzy generują przeszło 3.4 mln odsłon. Do tej pory GazetaPraca.pl nawiązała współpracę z serwisami IDG.pl (www.praca.idg.pl), …

Hanna LaskowskaOgłoszenia rekrutacyjne Agory w portalu Nowoczesna Firma