gemiusRanking: Apple, Google czy Microsoft?

Opublikowano: 7 kwietnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Spektakularny debiut iPada, zwiększenie liczby odsłon z przeglądarki Google Chrome oraz znaczący wzrost popularności systemu operacyjnego Windows 7 – to tylko niektóre z najważniejszych trendów 2010 roku, które można było zaobserwować na serwisach gemiusRanking.

Hanna LaskowskagemiusRanking: Apple, Google czy Microsoft?

Windows 7 już pobił Vistę w 17 krajach Europy

Opublikowano: 19 listopada 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , ,

Już po niespełna 3 tygodniach od światowej premiery Windows 7, udział odsłon dokonanych za pośrednictwem tego systemu operacyjnego w wybranych krajach europejskich wyniósł 2,69 proc. – wynika z badania przeprowadzonego przez agencję badawczą Gemius przy użyciu narzędzia analitycznego gemiusTraffic.

Hanna LaskowskaWindows 7 już pobił Vistę w 17 krajach Europy

GemiusRanking w nowej szacie

Opublikowano: 28 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

Gemius SA uruchomił nowe wersje serwisów gemiusRanking, których celem jest przybliżenie w przystępny sposób wiedzy o internecie w wybranych krajach Europy Środkowo-Wschodniej. Za pośrednictwem stron gemiusRanking internauci mogą śledzić najnowsze zestawienia dotyczące m.in. popularności przeglądarek lub urządzeń mobilnych, z których łączą się z internetem. Obecnie publikowane są dane dla 7 krajów, a jeszcze w tym roku planowane jest uruchomienie kolejnych wersji serwisu.

Hanna LaskowskaGemiusRanking w nowej szacie