G+J

OneStep – zakupy przez SMS

Czytasz recenzję książki, filmu, płyty, rekomendację kosmetyków. Jeśli zechcesz kupić te produkty dzięki OneStep, możesz to zrobić SMS’em.

Recykling szaf czyli ekologia jest w modzie

Jednym z dzisiejszych trendów w modzie jest kupowanie w secondhandach, noszenie ubrania po mamie czy SWAP, czyli wymiana używanych ciuchów. Stylio.pl, portal Wydawnictwa G+J, przygotował niecodzienny konkurs „recykling szaf”, który jest zapowiedzią planowanych na wrzesień warsztatów ekomody.

G+J uruchomiło nowy serwis National-Geographic.pl

Wydawnictwo G+J Polska uruchomiło nowy serwis www.national-geographic.pl. Jego istotnym elementem, oprócz materiałów z magazynów National Geographic Polska i Traveler, jest część społecznościowa.

Przegląd prasy 2007-10-22

iGoogle już w 42 językach Można przenieść numer z Netii do Ery LiveMocha – nauka języków obcych na nowo Wydawnictwo G+J kupiło serwis Odyssei.pl iGoogle już w 42 językach W mijającym tygodniu uruchomionych zostało 13 nowych wersji językowych spersonalizowanej strony startowej iGoogle – powiadomili przedstawiciele Google Inc. (di24) Dziennik Internautów http://di.com.pl/news/17893,1.html Można przenieść numer z …

Przegląd prasy 2007-10-22 więcej »

Radość Życia z mBank

Program rabatowy powiązany z kartą płatniczą ma nowy serwis internetowy – www.radosczycia.com.pl. Twórcy programu Radość Życia – mBank oraz wydawnictwo G+J – zmienili zarówno szatę graficzną serwisu, jak i treść. Uczestnicy programu, posiadacze karty Visa Radość Życia mogą korzystać z  rabatów, nawet do 30%, w ponad 2400 punktach znanych marek na terenie całego kraju. – …

Radość Życia z mBank więcej »

Scroll to Top