Google Chrome

gemiusRanking: Apple, Google czy Microsoft?

Spektakularny debiut iPada, zwiększenie liczby odsłon z przeglądarki Google Chrome oraz znaczący wzrost popularności systemu operacyjnego Windows 7 – to tylko niektóre z najważniejszych trendów 2010 roku, które można było zaobserwować na serwisach gemiusRanking.

Która przeglądarka jest najbezpieczniejsza?

Microsoft wprowadził ostatnio aktualizację „Wybór przeglądarki”, stawia ona miliony użytkowników przed wyborem, którego mogli dokonać już wcześniej, choć często o tym nie wiedzieli. A mianowicie wyborem aplikacji używanej do przeglądania Internetu.

ABUSE-FORUM odradza korzystanie z Internet Explorer 6

28 stycznia br. w Warszawie odbyło się XIV spotkanie ABUSE-FORUM – grupy eksperckiej powstałej z inicjatywy NASK, zrzeszającej przedstawicieli zespołów reagujących CERT (Computer Emergency Response Team).

Rok 2010 rokiem nowości spod znaku Ognistego Lisa?

Nadchodzący wielkimi krokami rok 2010 może okazać się bardzo interesującym dla Mozilli. Będzie to czas premiery dwóch lub trzech wersji Firefoxa, darmowej i bardzo popularnej przeglądarki internetowej. Zapowiada się bardzo ciekawy okres, co ma znaczenie przede wszystkim dla nas, internautów.

Rozszerzania dla Chrome oficjalnie w tym tygodniu?

Firma Google już dawno wyszła poza ramy swojego flagowego produktu – wyszukiwarki internetowej. Obok tak ważnych wydarzeń jak uruchomienie usług publicznego serwera nazw (DNS) pojawiają się drobniejsze na pozór inicjatywy, które przypominają jednak nieustannie, że korporacja z Mountain View to jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie, która konsekwentnie realizuje plan poszerzania swoich wpływów. Według niepotwierdzonych informacji już w najbliższy piątek zadebiutować mają oficjalnie rozszerzenia przeglądarki Chrome.

„Google Chrome dogoni Firefoksa w dwa lata”

We wtorek wieczorem czasu polskiego Google udostępniło swój najnowszy produkt – przeglądarkę Chrome. Serwis TechCrunch pozytywnie zrecenzował aplikację i stwierdził, że dogoni ona Firefoksa w ciągu dwóch lat. TechCrunch zacytował przy tym eksperta firmy inwestycyjnej Lehman Brothers Douglasa Anmutha. W sporządzonej jeszcze we wtorek notatce analityk stwierdził, że za dwa lata Chrome będzie miał takie …

„Google Chrome dogoni Firefoksa w dwa lata” więcej »

Przewiń do góry