gemiusRanking: Apple, Google czy Microsoft?

Opublikowano: 7 kwietnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Spektakularny debiut iPada, zwiększenie liczby odsłon z przeglądarki Google Chrome oraz znaczący wzrost popularności systemu operacyjnego Windows 7 – to tylko niektóre z najważniejszych trendów 2010 roku, które można było zaobserwować na serwisach gemiusRanking.

Hanna LaskowskagemiusRanking: Apple, Google czy Microsoft?

Która przeglądarka jest najbezpieczniejsza?

Opublikowano: 17 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Microsoft wprowadził ostatnio aktualizację „Wybór przeglądarki”, stawia ona miliony użytkowników przed wyborem, którego mogli dokonać już wcześniej, choć często o tym nie wiedzieli. A mianowicie wyborem aplikacji używanej do przeglądania Internetu.

Hanna LaskowskaKtóra przeglądarka jest najbezpieczniejsza?

Rok 2010 rokiem nowości spod znaku Ognistego Lisa?

Opublikowano: 31 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Nadchodzący wielkimi krokami rok 2010 może okazać się bardzo interesującym dla Mozilli. Będzie to czas premiery dwóch lub trzech wersji Firefoxa, darmowej i bardzo popularnej przeglądarki internetowej. Zapowiada się bardzo ciekawy okres, co ma znaczenie przede wszystkim dla nas, internautów.

Dawid ZarazińskiRok 2010 rokiem nowości spod znaku Ognistego Lisa?

Rozszerzania dla Chrome oficjalnie w tym tygodniu?

Opublikowano: 7 grudnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Firma Google już dawno wyszła poza ramy swojego flagowego produktu – wyszukiwarki internetowej. Obok tak ważnych wydarzeń jak uruchomienie usług publicznego serwera nazw (DNS) pojawiają się drobniejsze na pozór inicjatywy, które przypominają jednak nieustannie, że korporacja z Mountain View to jedna z najbardziej innowacyjnych firm na świecie, która konsekwentnie realizuje plan poszerzania swoich wpływów. Według niepotwierdzonych informacji już w najbliższy piątek zadebiutować mają oficjalnie rozszerzenia przeglądarki Chrome.

Dawid ZarazińskiRozszerzania dla Chrome oficjalnie w tym tygodniu?

„Google Chrome dogoni Firefoksa w dwa lata”

Opublikowano: 3 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

We wtorek wieczorem czasu polskiego Google udostępniło swój najnowszy produkt – przeglądarkę Chrome. Serwis TechCrunch pozytywnie zrecenzował aplikację i stwierdził, że dogoni ona Firefoksa w ciągu dwóch lat. TechCrunch zacytował przy tym eksperta firmy inwestycyjnej Lehman Brothers Douglasa Anmutha. W sporządzonej jeszcze we wtorek notatce analityk stwierdził, że za dwa lata Chrome będzie miał takie same udziały rynkowe jak dziś …

Wojtek Wowra„Google Chrome dogoni Firefoksa w dwa lata”