Google TV we wrześniu w Europie

Opublikowano: 3 kwietnia 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Telewizyjna technologia Google jest w chwili obecnej dostępna w Stanach Zjednoczonych, ale japoński koncern Sony zapowiada, że już za parę miesięcy usługa Google TV będzie dostępna dla europejskich klientów. O możliwościach Google TV pisaliśmy już w czerwcu 2010 roku.

Marta Michałek-MachniewskaGoogle TV we wrześniu w Europie

Pilot do Google TV – koszmar użytkownika?

Opublikowano: 6 października 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Temat projektu Google TV powraca co kilka miesięcy. Ostatni raz pisaliśmy o nim w połowie czerwca. Dziś mamy ciekawostkę – pilot do urządzenia firmy Sony, którego budowa wzbudza mieszane uczucia.

Dawid ZarazińskiPilot do Google TV – koszmar użytkownika?

Szwedzki telewizor z Androidem

Opublikowano: 9 września 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Jesienią zadebiutuje opisywany przez nas projekt Google TV. Tymczasem szwedzka firma uruchomiła właśnie własną hybrydę telewizji i internetu, wykorzystującą system operacyjny Android

Dawid ZarazińskiSzwedzki telewizor z Androidem

Krótka prezentacja możliwości Google TV [WIDEO]

Opublikowano: 16 czerwca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

O Google TV pisaliśmy pod koniec kwietnia. Projekt, którego głównym celem jest „uniternetowienie” telewizorów, został zaprezentowany w ubiegłbym miesiącu podczas konferencji Google I/O. Dziś firma udostępniła krótkie wideo, na którym przedstawia pomysł na jego funkcjonowanie.

Dawid ZarazińskiKrótka prezentacja możliwości Google TV [WIDEO]

Google TV w maju?

Opublikowano: 30 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

Google już wkrótce zaprezentuje platformę telewizyjną opartą na systemie Android. Celem projektu jest „uniternetowienie” telewizorów i innych urządzeń w ten sposób, by udostępniały więcej treści z sieci. Zainteresowanie technologią wyraziły takie korporacje jak Sony, Intel czy Logitech.

Dawid ZarazińskiGoogle TV w maju?