Google TV

Podsumowanie tygodnia

W dzisiejszym podsumowaniu tygodnia w e-biznesie nie zabraknie propozycji do prześledzenia w wolnym od pracy, świątecznym czasie.

Google TV we wrześniu w Europie

Telewizyjna technologia Google jest w chwili obecnej dostępna w Stanach Zjednoczonych, ale japoński koncern Sony zapowiada, że już za parę miesięcy usługa Google TV będzie dostępna dla europejskich klientów. O możliwościach Google TV pisaliśmy już w czerwcu 2010 roku.

Pilot do Google TV – koszmar użytkownika?

Temat projektu Google TV powraca co kilka miesięcy. Ostatni raz pisaliśmy o nim w połowie czerwca. Dziś mamy ciekawostkę – pilot do urządzenia firmy Sony, którego budowa wzbudza mieszane uczucia.

Szwedzki telewizor z Androidem

Jesienią zadebiutuje opisywany przez nas projekt Google TV. Tymczasem szwedzka firma uruchomiła właśnie własną hybrydę telewizji i internetu, wykorzystującą system operacyjny Android

Krótka prezentacja możliwości Google TV [WIDEO]

O Google TV pisaliśmy pod koniec kwietnia. Projekt, którego głównym celem jest „uniternetowienie” telewizorów, został zaprezentowany w ubiegłbym miesiącu podczas konferencji Google I/O. Dziś firma udostępniła krótkie wideo, na którym przedstawia pomysł na jego funkcjonowanie.

Google TV w maju?

Google już wkrótce zaprezentuje platformę telewizyjną opartą na systemie Android. Celem projektu jest „uniternetowienie” telewizorów i innych urządzeń w ten sposób, by udostępniały więcej treści z sieci. Zainteresowanie technologią wyraziły takie korporacje jak Sony, Intel czy Logitech.

Scroll to Top