Google Polska – Wspaniałym Miejscem Pracy

Opublikowano: 29 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Great Place to Work Institute Polska ogłosił po raz pierwszy w Polsce Listę Najlepszych Miejsc Pracy Polska 2009. Lista honoruje polskie przedsiębiorstwa stosujące praktyki i programy, które promują wartości wiarygodności, szacunku, sprawiedliwości, dumy i koleżeństwa wśród pracowników.

Hanna LaskowskaGoogle Polska – Wspaniałym Miejscem Pracy

Zarządzanie ludźmi w czasach kryzysu – poznaj rozwiązania liderów. Postawy Pracownicze już 2-3 lutego

Opublikowano: 19 stycznia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Świadomość zawirowań ekonomicznych oraz globalnego kryzysu rynkowego ma wpływ na to w jaki sposób pracownicy postrzegają swoje miejsce pracy. Dyskusja na temat budowania postaw pracowników nabierają w takich okolicznościach szczególnego znaczenia. W takiej sytuacji zwiększa się zapotrzebowanie na inspirujące rozwiązania, sprawdzone praktyki, najlepsze case study – które zostały wprowadzone i sprawdzone w wielu organizacjach.

Dawid ZarazińskiZarządzanie ludźmi w czasach kryzysu – poznaj rozwiązania liderów. Postawy Pracownicze już 2-3 lutego

III edycja projektu Postawy Pracownicze

Opublikowano: 8 stycznia 2009. Kategoria: Patronaty. Tagi: , , , , ,

Wartość, jaką jest pracownik i jego nastawienie do wykonywanych obowiązków oraz samego miejsca pracy jest bezdyskusyjna. Stwierdzenie wydaje się oczywiste jednak kiedy przychodzi do części praktycznej, czyli analizy działań podejmowanych celem budowania właściwych postaw pracowników, sytuacja wygląda już zupełnie inaczej – niestety gorzej.

Dawid ZarazińskiIII edycja projektu Postawy Pracownicze