E-Financial zmienia nazwę na Inwestycje.pl

Opublikowano: 19 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma E-Financial oficjalnie zmieniła nazwę na Inwestycje.pl SA. Decyzja o zmianie nazwy była związana z realizacją nowej strategii firmy, która przewiduje wzrost wartości marki i osiągnięcie jednej z czołowych pozycji na polskim rynku reklamy internetowej w segmencie biznes/prawo/finanse.

Hanna LaskowskaE-Financial zmienia nazwę na Inwestycje.pl

Inwestycje.pl w drodze na New Connect

Opublikowano: 23 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Firma Inwestycje.pl SA rozpoczęła proces mający na celu wejście na rynek New Connect. Spółka chce w ten sposób pozyskać środki na realizację nowej strategii rozwoju. Debiut planowany jest na IV kwartał 2010 roku.

Hanna LaskowskaInwestycje.pl w drodze na New Connect

Rezerwacja hoteli w Polsce i za granicą w portalu Wynajem.pl

Opublikowano: 6 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Portal Wynajem.pl uruchomił nową usługę, umożliwiającą wszystkim swoim użytkownikom szybkie i proste rezerwowanie noclegów w hotelach w Polsce i na świecie. Bezpłatny system rezerwacyjny, który znajduje się w dziale Turystyka , umożliwia dokonanie bezpośredniej rezerwacji po aktualnej, korzystnej cenie.

Hanna LaskowskaRezerwacja hoteli w Polsce i za granicą w portalu Wynajem.pl

5 lat portalu Waluty.com

Opublikowano: 29 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W kwietniu 2009 roku portal finansowy www.waluty.com kończy 5 lat. W 2004 roku dał początek jednej z czołowych dzisiaj internetowych spółek mediowych. Obecnie pod marką E-Financial S.A. jest jednym z największych serwisów – filarów Grupy Inwestycje.pl.

Hanna Laskowska5 lat portalu Waluty.com