Grzegorz Marczak

Startup – czyli survival w sieci

„Startup – czyli survival w sieci” to – jak zapewniają organizatorzy – konferencja inna niż wszystkie. Wśród prelegentów wystąpią m.in. Grzegorz Marczak, Artur Kurasiński, Sylwester Kozak czy Jaroslaw Sobolewski.

IQ Partners inwestuje w Antyweb

10 czerwca należący do grupy kapitałowej IQ Partners S.A. objął udziały w Antyweb Sp. z o.o. Nowo utworzona spółka powstała we współpracy z Grzegorzem Marczakiem autorem jednego z najpopularniejszych polskich blogów technologicznych, antyweb.pl.

Antyweb.pl: konkurs dla kreatywnych

Na Antyweb.pl wystartował konkurs dla agencji kreatywnych i freelancerów, którego celem jest zrobienie infografiki o polskim internecie. Konkurs rozpoczął się 25 października, prace można zgłaszać do 8 listopada.

Startuje konkurs Blog Roku 2009

Onet.pl, już po raz piąty, ogłasza konkurs na najlepsze blogi w polskiej blogosferze. Od 10 grudnia do 12 stycznia, w serwisie www.blogroku.pl Internauci mogą zgłaszać swoje blogi do konkursu. Laureatów poznamy11 lutego na uroczystej Gali wieńczącej konkurs.

MeetDomainers już za tydzień

Pozostał tylko tydzień do drugiego Spotkania MeetDomainers w Warszawie. Organizatorzy zaprezentowali już finalną listą domen, które będzie można kupić na jedynej w Polsce aukcji domen na żywo 25 września 2009 w Hotelu Marriott. Suma wszystkich cen startowych blisko 60 wystawionych domen robi wrażenie – to 1 milion złotych.

Przewiń do góry