Grzegorz Tomasiak

Wirtualna Polska w aplikacji na iPada

Wirtualna Polska uruchomiła aplikację na iPada. Posiadacze tabletu mogą od teraz w wygodny i szybki sposób korzystać z kluczowych serwisów informacyjnych WP.

Worek nagród na 15-lecie Wirtualnej Polski

Pierwszy polski portal internetowy, Wirtualna Polska, obchodzi w tym roku swoje 15-lecie. Z tej okazji internautów czeka moc atrakcji, m.in. te dostępne w specjalnym, urodzinowym serwisie – 15lat.wp.pl.

ToSieWytnie.pl w finale Content 360 w Cannes

Po raz pierwszy w historii przeglądu projektów telewizyjnych „Content 360” w ścisłej czołówce znajdzie się firma z Polski. Portal Wirtualna Polska zaprezentuje swoją multimedialną platformę agregującą twórców filmowych – ToSieWytnie.pl.

Serwisy WP nagrodzone w Webstarfestival 2009

ToSieWytnie.pl, Bliscy.pl oraz Tanio.pl to laureaci piątej edycji Webstarfestivalu – konkursu najlepszych stron internetowych w Polsce. Platforma wideo portalu uznana została za najlepszą nową stronę WWW w 2009 roku.

Wdrożenie IBM BCS pomoże TP

Firmy TELEKOMUNIKACJA POLSKA oraz IBM Business Consulting Services podpisały kontrakt na wdrożenie rozwiązania CRM (Customer Relationship Management), które znacząco usprawni obsługę klientów TP. Nowy system jest oparty na standardowym pakiecie oprogramowania dla CRM firmy PeopleSoft i korzysta z rezultatów pomyślnego pilotażowego wdrożenia, które miało miejsce w październiku ubiegłego roku. Zgodnie z warunkami podpisanego właśnie kontraktu …

Wdrożenie IBM BCS pomoże TP więcej »

Przedszkola w Wałbrzychu i okolicach otrzymają komputery IBM

W dniu 26 maja br. IBM przekaże kolejne komputery Young Explorer w ramach międzynarodowego programu charytatywnego IBM KidSmart. Sprzęt będzie ofiarowany wybranym placówkom w Wałbrzychu, Kłodzku, Świebodzicach, Ząbkowicach Śląskich i Nowej Rudzie. Honorowym patronem projektu IBM KidSmart jest Michał Kleiber, Minister Nauki, Przewodniczący Komitetu Badań Naukowych. „Program Nauczania Początkowego IBM KidSmart umożliwia wykorzystanie technologii informatycznych …

Przedszkola w Wałbrzychu i okolicach otrzymają komputery IBM więcej »

Scroll to Top