Hosting Meeting

Hosting Meeting 5 już za nami

Konferencja Hosting Meeting po raz piąty zgromadziła branżę hostingową oraz sympatyków i użytkowników chmury obliczeniowej. Możliwość wysłuchania prelekcji zaproszonych gości, spotkała się z dużym zainteresowaniem słuchaczy, którzy zgromadzili się w hotelu Mercure we Wrocławiu. Prelegenci poruszali kwestie związane ze świadczeniem usług cloud computingu, ale również omówili tematy związane z ewolucją hostingu w Polsce i na świecie.

Hosting Meeting 5 pod znakiem chmury

Hosting Meeting już po raz piąty zgromadzi we Wrocławiu branżę hostingową, która zapewnia obsługę kulisów internetu. Znana jest już pełna agenda wydarzenia, które odbędzie się pod hasłem „Chmura przemyślana”. Nasza redakcja jest patronem medialnym wydarzenia.

Konferencja Hosting Meeting

Już 27 stycznia odbędzie się trzecia edycja konferencji Hosting Meeting! To cykliczne spotkanie rodzimych przedstawicieli branży hostingowej oraz małych i średnich firm w Polsce. Jego celem jest promocja innowacyjnych rozwiązań hostingowych i sposobów ich wykorzystania w biznesie

Konferencja Hosting Meeting

Już 24 listopada odbędzie się druga edycja konferencji Hosting Meeting. Hosting Meeting to cykliczne spotkanie rodzimych przedstawicieli branży hostingowej oraz małych i średnich firm w Polsce. Jego celem jest promocja innowacyjnych rozwiązań hostingowych i sposobów ich wykorzystania w biznesie.

Przewiń do góry