HTC Sense

Nowy HTC One X z 4-rdzeniowym procesorem

Pogłoski dotyczące premiery nowego HTC One X potwierdzają się. W niedzielę, 26 lutego, tajwański producent smartfonów ogłosił oficjalnie ich specyfikację.

Smartfon HTC HD2 od HTC

HTC Corporation zaprezentowała HTC HD2, pierwszy smartfon z system Windows i HTC Sense – inteligentnym interfejsem użytkownika. Zastosowany w HD2 szeroki ekran pojemnościowy o przekątnej 4,3 cala pozwala na wyświetlanie wyraźnego obrazu oraz wygodne przeglądanie stron internetowych i korzystanie z aplikacji.

HTC Tattoo z systemem Android

Firma HTC zaprezentowała HTC Tattoo – smartfon o rozbudowanej możliwości personalizacji z platformą Android. Dzięki wyróżniającemu się wzornictwu i możliwości dostosowania do potrzeb użytkownika, począwszy od obudowy, poprzez aplikacje i wygląd, użytkownicy mogą na bazie jednego telefonu tworzyć setki różnych indywidualnych rozwiązań.

Premiera interfejsu HTC Sense i telefonu HTC Hero

HTC Corporation, firma projektująca telefony komórkowe, ogłosiła dziś premierę HTC Sense, interfejsu użytkownika, który będzie wykorzystywany we wszystkich telefonach z systemem Android i Windows. W pierwszej zaś kolejności w telefonie HTC Hero.

Przewiń do góry