Hulu

Fox ogranicza – piractwo rośnie

Jak najlepiej walczyć z piractwem i powiększać swoje dochody? Studio Fox chce to robić ograniczając widzom dostęp do swoich programów w serwisie Hulu. Co robią widzowie? Wybierają wersje pirackie.

Startuje Hulu Plus?

Hulu, jeden z najpopularniejszych amerykańskich serwisów umożliwiających oglądanie programów telewizyjnych na ekranie komputera, już wkrótce uruchomi swoją wersję premium. W przyszłym tygodniu ma zostać udostępniona 10 tys. testowych użytkowników.

Hulu we wrześniu w Wielkiej Brytanii?

Prawdopodobnie już we wrześniu Hulu wejdzie do Europy. Serwis umożliwiający oglądanie pełnometrażowych filmów i seriali pojawi się w Wielkiej Brytanii. Właściciele platformy kończą negocjacje z lokalnymi nadawcami.

Czy Hulu prześcignie YouTube?

Takie pytanie zadał w poniedziałek serwis TechCrunch. Chodziło mu nie tyle o liczbę użytkowników, ale model biznesowy. YouTube, mimo dużej popularności, nadal nie potrafi wypracować konkretnych zysków. Google wydało na serwis 1,65 mld USD. Wielu ekspertów stwierdziło, że to przejęcie było błędem. Prognozy przychodów na 2009 rok wahają się od 350 do 500 milionów dolarów. …

Czy Hulu prześcignie YouTube? więcej »

Przegląd prasy 2007-10-30

Dialog “podkrada” klientów TP Moda na internetowe cmentarze Hulu, konkurent YouTube w fazie beta Gliwicka wyszukiwarka zmarłych Nowy magazyn o grafice 3D Dialog “podkrada” klientów TP Dzięki działaniom Urzędu Komunikacji Elektronicznej klienci Telekomunikacji Polskiej mogą korzystać z abonamentu telefonicznego alternatywnych operatorów (WLR). Interia.pl http://nt.interia.pl/news?inf=1001869news?inf=1001869&source=rss Moda na internetowe cmentarze Nagrobek na tym samym cmentarzu co Maria …

Przegląd prasy 2007-10-30 więcej »

Przewiń do góry