IAI-Shop.com z rozwiązaniem logistycznym dla e-sklepów

Opublikowano: 8 kwietnia 2016. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

IAI-Shop.com przy współpracy z arvato oferuje fulfilment. Jest to dedykowana usługa dla sklepów internetowych, które chcą skupić się na rozwoju, nie zaprzątając sobie głowy operacjami logistycznymi. Podstawą do kalkulacji kosztów jest zajęta powierzchnia magazynowa oraz ilość i standard realizowanych operacji logistycznych

Dawid ZarazińskiIAI-Shop.com z rozwiązaniem logistycznym dla e-sklepów

IAI-shop.com rozpoczyna współpracę z arvato Polska

Opublikowano: 27 maja 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Firma IAI podpisała umowę o współpracy z arvato Polska. Współpraca obejmuje kompleksową obsługę logistyczną. Dzięki integracji platformy IAI z systemem arvato klienci uzyskają dostęp do usługi logistycznych spółki.

Sylwester KozakIAI-shop.com rozpoczyna współpracę z arvato Polska

IAI-Shop.com wprowadza sprzedaż plików cyfrowych

Opublikowano: 25 czerwca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Sklepy korzystające z rozwiązania IAI-Shop.com otrzymały możliwość sprzedaży plików cyfrowych – książek, muzyki czy grafiki. Pliki można umieszczać zarówno w wersji darmowej jak i płatnej. Wyróżnikiem oferty ma być sprzedaż wersji cyfrowej obok wersji tradycyjnej.

Sylwester KozakIAI-Shop.com wprowadza sprzedaż plików cyfrowych

Wygrana potyczka IAI-Shop.com z Google

Opublikowano: 31 lipca 2012. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Na początku stycznia Google zablokowało dostęp do strony głównej IAI-Shop.com oraz ponad tysiąca sklepów informując użytkowników, że strona wyłudza dane użytkowników. Wczorajsze postanowienie sądu nakazuje usunięcia skutków awarii. Czy to oznacza, że Google się pomyliło i będzie musiało wypłacić odszkodowanie?

Sylwester KozakWygrana potyczka IAI-Shop.com z Google

Sklep PZPN korzysta z rozwiązań IAI-Shop.com

Opublikowano: 27 lipca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W ramach uruchomionego projektu KlubKibicaRP.pl, powstał również sklep internetowy. Został on stworzony w oparciu o platformę IAI-Shop.com. Sklep.KlubKibicaRP.pl jest jedynym sklepem internetowym z oficjalnymi gadżetami PZPN i wkrótce również biletami na mecze reprezentacji Polski.

Sylwester KozakSklep PZPN korzysta z rozwiązań IAI-Shop.com

Katalogi firmowe w IAI-Shop.com

Opublikowano: 14 lipca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

IAI-Shop.com zdecydowało się na ciekawe uzupełnienie swojej oferty – możliwość zamieszczenia katalogu firmowego bez opcji kupna online. Opcja ta jest oferowana użytkownikom bezpłatnie w ramach wykupionego abonamentu.

Sylwester KozakKatalogi firmowe w IAI-Shop.com