IAI-Shop.com

IAI-Shop.com z rozwiązaniem logistycznym dla e-sklepów

IAI-Shop.com przy współpracy z arvato oferuje fulfilment. Jest to dedykowana usługa dla sklepów internetowych, które chcą skupić się na rozwoju, nie zaprzątając sobie głowy operacjami logistycznymi. Podstawą do kalkulacji kosztów jest zajęta powierzchnia magazynowa oraz ilość i standard realizowanych operacji logistycznych

IAI-shop.com rozpoczyna współpracę z arvato Polska

Firma IAI podpisała umowę o współpracy z arvato Polska. Współpraca obejmuje kompleksową obsługę logistyczną. Dzięki integracji platformy IAI z systemem arvato klienci uzyskają dostęp do usługi logistycznych spółki.

IAI-Shop.com wprowadza sprzedaż plików cyfrowych

Sklepy korzystające z rozwiązania IAI-Shop.com otrzymały możliwość sprzedaży plików cyfrowych – książek, muzyki czy grafiki. Pliki można umieszczać zarówno w wersji darmowej jak i płatnej. Wyróżnikiem oferty ma być sprzedaż wersji cyfrowej obok wersji tradycyjnej.

Wygrana potyczka IAI-Shop.com z Google

Na początku stycznia Google zablokowało dostęp do strony głównej IAI-Shop.com oraz ponad tysiąca sklepów informując użytkowników, że strona wyłudza dane użytkowników. Wczorajsze postanowienie sądu nakazuje usunięcia skutków awarii. Czy to oznacza, że Google się pomyliło i będzie musiało wypłacić odszkodowanie?

Wygrana potyczka IAI-Shop.com z Google 1

Sklep PZPN korzysta z rozwiązań IAI-Shop.com

W ramach uruchomionego projektu KlubKibicaRP.pl, powstał również sklep internetowy. Został on stworzony w oparciu o platformę IAI-Shop.com. Sklep.KlubKibicaRP.pl jest jedynym sklepem internetowym z oficjalnymi gadżetami PZPN i wkrótce również biletami na mecze reprezentacji Polski.

Katalogi firmowe w IAI-Shop.com

IAI-Shop.com zdecydowało się na ciekawe uzupełnienie swojej oferty – możliwość zamieszczenia katalogu firmowego bez opcji kupna online. Opcja ta jest oferowana użytkownikom bezpłatnie w ramach wykupionego abonamentu.

Scroll to Top