ICT

Ministerstwo Gospodarki: polski rynek informatyczny i komunikacyjny rośnie najszybciej w Europie

Wyrastamy na europejskiego lidera telekomunikacji i informatyki, a nasze firmy z branży ICT (ang. Internet and Communication Technologies) rosną w niespotykanym dotąd tempie. Polska jest najbardziej dynamicznie rozwijającym się krajem w UE, o dwucyfrowej stopie wzrostu każdego roku – mówi Dariusz Bogdan, wiceminister gospodarki. Najnowsze rozwiązania z tej dziedziny mają przykuć wzrok odwiedzających niemieckie targi CeBIT 2013, które odbędą się w marcu w Hanowerze.

Ministerstwo Gospodarki: polski rynek informatyczny i komunikacyjny rośnie najszybciej w Europie więcej »

Pilotażowe wdrożenia w Nutreco Agri

Pilotażowe wdrożenie systemu Movex Żywność i Napoje firmy Intentia w Trouw Nutrition Polska, oddziale Nutreco Agri Int. Koncern Nutreco Agri Int. zdecydował, że pilotażowe wdrożenie rozwiązania Movex Żywność i Napoje firmy Intentia zostanie przeprowadzone w Polsce. Celem współpracy firm Intentia International AB i Nutreco Agri Int. jest ujednolicenie standardu zarządzania we wszystkich oddziałach koncernu spożywczego

Pilotażowe wdrożenia w Nutreco Agri więcej »

eNews – Społeczeństwo Informacyjne

Od stycznia ukazuje się Biuletyn „eNews – Społeczeństwo Informacyjne” Cotygodniowy biuletyn informuje polskich managerów i specjalistów o możliwościach pozyskania grantów i innych form wsparcia na rozwój naszych firm i samorządów, na współfinansowanie lokalnych przedsięwzięć. Budowa społeczeństwa informacyjnego i rozwój technologii informacji i komunikacji (ICT) jest jednym z priorytetów Unii Europejskiej, USA i państw Dalekiego Wschodu.

eNews – Społeczeństwo Informacyjne więcej »

Scroll to Top