IMAGIS

Premiera MapaMap na iPhonea

Oficjalna premiera nawigacji MapaMap na telefony iPhone. 4 kwietnia 2011 w sklepie internetowym App Store pojawiła się MapaMapaTravel PL czyli oprogramowanie do nawigacji ze szczegółowymi mapami Polski. Producent zaoferował cenę 29,99 € oraz licencję life time.

Zmiany właścicielskie w Grupie eholiday.pl

IMAGIS S.A., większościowy udziałowiec Grupy eholiday.pl do której należy między innymi jeden z najpopularniejszych serwisów noclegowych w Polsce, odsprzedała swoje udziały. Część udziałów IMAGIS S.A. odkupili założyciele Grupy eholiday.pl, a pozostałą część nabyła firma Nzolo Holding Limited.

Reklama w nawigacji MapaMap

IMAGIS, producent map cyfrowych oraz oprogramowania do nawigacji GPS, wprowadza do oferty możliwość zamieszczania reklam w swoim produkcie – nawigacji MapaMap.

NaviExpert i eholiday.pl nawiązały współpracę

Firmy NaviExpert i eholiday.pl podpisały umowę partnerską. W ramach współpracy baza punktów zainteresowania tzw. POI, nawigacji NaviExpert, zostanie wzbogacona o szczegółowe informacje o ponad 19-tu tysiącach obiektów noclegowych pochodzące z serwisu eholiday.pl. Szczegóły zdradza nam Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.

Internetowy sklep firmowy MapaMap ON-LINE

IMAGIS, producent systemów nawigacyjnych MapaMap uruchomił właśnie internetowy sklep firmowy o nazwie MapaMap ON-LINE. Dziś można w nim kupić oprogramowanie nawigacyjne MapaMap dla urządzeń klasy Pocket PC (PDA) i dekowanych urządzeń do nawigacji GPS (klasy PND). Już niedługo dostępne będą w nim także wszystkie uaktualnienia i subskrypcje map. Internetowe płatności sklepu obsługuje i zabezpiecza serwis …

Internetowy sklep firmowy MapaMap ON-LINE więcej »

Przez Kurpie z Internetem

Turystyka.mapGO.pl jest nowym portalem turystycznym połączonym z mapą i nawigacją samochodową. Gdzie jest najładniejsza, a gdzie najstarsza kapliczka, w którym zamku stary Ziemowit III więził i ściął swoją piękną młodą żonę i dlaczego, na której stacji benzynowej jest najlepsza kawa w regionie czyli komplet informacji o wszystkich miejscach, które warto odwiedzić na Kurpiach (region Mazowsza). …

Przez Kurpie z Internetem więcej »

Przewiń do góry