Premiera MapaMap na iPhonea

Opublikowano: 6 kwietnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Oficjalna premiera nawigacji MapaMap na telefony iPhone. 4 kwietnia 2011 w sklepie internetowym App Store pojawiła się MapaMapaTravel PL czyli oprogramowanie do nawigacji ze szczegółowymi mapami Polski. Producent zaoferował cenę 29,99 € oraz licencję life time.

Hanna LaskowskaPremiera MapaMap na iPhonea

Zmiany właścicielskie w Grupie eholiday.pl

Opublikowano: 4 kwietnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

IMAGIS S.A., większościowy udziałowiec Grupy eholiday.pl do której należy między innymi jeden z najpopularniejszych serwisów noclegowych w Polsce, odsprzedała swoje udziały. Część udziałów IMAGIS S.A. odkupili założyciele Grupy eholiday.pl, a pozostałą część nabyła firma Nzolo Holding Limited.

Hanna LaskowskaZmiany właścicielskie w Grupie eholiday.pl

NaviExpert i eholiday.pl nawiązały współpracę

Opublikowano: 25 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Firmy NaviExpert i eholiday.pl podpisały umowę partnerską. W ramach współpracy baza punktów zainteresowania tzw. POI, nawigacji NaviExpert, zostanie wzbogacona o szczegółowe informacje o ponad 19-tu tysiącach obiektów noclegowych pochodzące z serwisu eholiday.pl. Szczegóły zdradza nam Mariusz Wojciechowski, prezes Grupy eholiday.pl.

Hanna LaskowskaNaviExpert i eholiday.pl nawiązały współpracę

Internetowy sklep firmowy MapaMap ON-LINE

Opublikowano: 25 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

IMAGIS, producent systemów nawigacyjnych MapaMap uruchomił właśnie internetowy sklep firmowy o nazwie MapaMap ON-LINE. Dziś można w nim kupić oprogramowanie nawigacyjne MapaMap dla urządzeń klasy Pocket PC (PDA) i dekowanych urządzeń do nawigacji GPS (klasy PND). Już niedługo dostępne będą w nim także wszystkie uaktualnienia i subskrypcje map. Internetowe płatności sklepu obsługuje i zabezpiecza serwis platnosci.pl znany m.in. klientom Allegro.pl, …

Hanna LaskowskaInternetowy sklep firmowy MapaMap ON-LINE

Przez Kurpie z Internetem

Opublikowano: 14 września 2007. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Turystyka.mapGO.pl jest nowym portalem turystycznym połączonym z mapą i nawigacją samochodową. Gdzie jest najładniejsza, a gdzie najstarsza kapliczka, w którym zamku stary Ziemowit III więził i ściął swoją piękną młodą żonę i dlaczego, na której stacji benzynowej jest najlepsza kawa w regionie czyli komplet informacji o wszystkich miejscach, które warto odwiedzić na Kurpiach (region Mazowsza). Wszystko to znaleźć można na …

Hanna LaskowskaPrzez Kurpie z Internetem