Infor Biznes

INFOR Biznes uruchomił serwis dla mężczyzn

Jegostrona.pl to najnowszy produkt internetowy, który od grudnia dołączył do portfolio spółki INFOR Biznes. Wydawca dostrzega potencjał serwisów spoza kategorii Biznes, Finanse, Prawo (BFP) i pracuje nad kolejnymi projektami.

Ewa Świstuniuk Prezesem Zarządu INFOR Biznes

Prezesem Zarząd Spółki INFOR Biznes została ponownie Ewa Świstuniuk, dotychczasowy Wiceprezes. Pełniła ona już funkcję Prezesa Zarządu od powstania spółki w lipcu 2008 do 18 czerwca 2009 roku, kiedy przeszła na urlop macierzyński.

Prawo i podatki na GoldenLine.pl

Na popularnym portalu GoldenLine.pl powstała nowa otwarta grupa tematyczna pod patronatem serwisu gazetaprawna.pl – „Prawo i podatki… zapytaj ekspertów”.

Nowa odsłona strony głównej serwisu infor.pl

Zaawansowana personalizacja treści, kilka wersji kolorystycznych, a przede wszystkim wyszukiwarka umożliwiająca z jednego miejsca przeszukanie ogromnych zasobów informacji z zakresu biznesu, finansów i prawa serwisów grupy kapitałowej INFOR PL S.A. to atuty nowej odsłony serwisu infor.pl.

Dziennik.pl ponownie z siecią ARBOnetwork

INFOR Biznes, wydawca Dziennika Gazety Prawnej, rozpoczął współpracę z siecią reklamową ARBOnetwork w zakresie sprzedaży i zarządzania powierzchnią reklamową na stronach należących do serwisu Dziennik.pl. Witryna dołączyła do pakietu ARBOnews i z ponad 1,5 mln użytkowników miesięcznie jest jego liderem.

Nowy dyrektor w INFOR Biznes

Od 1 września nowym dyrektorem artystycznym w INFOR Biznes (m.in. wydawca “Gazety Prawnej” i “Dziennika”) zostanie Kasper Skirgajłło-Krajewski.

Zgoda UOKiK na joint venture Axel Springer Polska i INFOR PL

Urząd Ochrony Konkurencji i Konsumentów wydał zgodę na realizację wspólnego przedsięwzięcia biznesowego Axel Springer Polska i INFOR PL. Zgodnie z wcześniejszymi planami Axel Springer Polska obejmie 49 proc. udziałów w spółce Infor Biznes, do której wniesie swój tytuł – DZIENNIK Polska Europa Świat oraz serwis internetowy Dziennik.pl.

Przewiń do góry