INFOR PL

Ewa Świstuniuk Prezesem Zarządu INFOR Biznes

Prezesem Zarząd Spółki INFOR Biznes została ponownie Ewa Świstuniuk, dotychczasowy Wiceprezes. Pełniła ona już funkcję Prezesa Zarządu od powstania spółki w lipcu 2008 do 18 czerwca 2009 roku, kiedy przeszła na urlop macierzyński.

BizOn media współpracuje z nowymi witrynami

Sieć Bizon media wzbogaciła się o siedem nowych witryn – Infor.pl, Wieszjak.pl i Prawnik.pl należące do Grupy Infor, strony Pit.pl, VAT.pl i OsobyPrawne.pl ze spółki Bankier.pl, a także StockWatch.pl.

INFOR otwiera się na święta

Pod hasłem Otwórz się na święta Grupa INFOR PL rozpoczęła działania promocyjne polegające na udostępnieniu użytkownikom swoich płatnych zasobów w internecie.

Rekordowe wyniki serwisów grupy kapitałowej INFOR PL

Konsekwentna realizacja strategii internetowej INFOR PL SA – ukierunkowany rozwój organiczny serwisów dla profesjonalistów oraz akwizycje zaowocowały rekordowym wynikiem w skali dotychczasowej działalności spółki. INFOR PL awansował w ciągu roku z 75 miejsca na 16 wśród największych witryn internetowych w Polsce.

Nowa odsłona strony głównej serwisu infor.pl

Zaawansowana personalizacja treści, kilka wersji kolorystycznych, a przede wszystkim wyszukiwarka umożliwiająca z jednego miejsca przeszukanie ogromnych zasobów informacji z zakresu biznesu, finansów i prawa serwisów grupy kapitałowej INFOR PL S.A. to atuty nowej odsłony serwisu infor.pl.

Scroll to Top