PO IG 8.1: 250 mln PLN na e-biznes bez właścicieli

Opublikowano: 30 marca 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

25 marca PARP ogłosiła wyniki konkursu dotyczącego działania 8.1 – wspieranie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej Programu Operacyjnego Innowacyjna Gospodarka. Dziwi fakt iż na 1850 złożonych wniosków, jedynie 160 dostało dofinansowane, a z kwoty 320 mln PLN – 70 mln PLN zostało rozdysponowanych pomiędzy aplikujące podmioty.

Hanna LaskowskaPO IG 8.1: 250 mln PLN na e-biznes bez właścicieli

eTutor.pl: europejskie wsparcie na rozwój internetowej szkoły języków obcych

Opublikowano: 19 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

Spółka LangMedia pozyskała z unijnego programu Innowacyjna Gospodarka ponad 670 tys. zł dofinansowania na rozwój internetowej szkoły języków obcych – eTutor.pl. Łączna wartość projektu przekracza 800 tys. zł. Na czele firmy stoi 23-letni Paweł Kowalczyk, student informatyki na Politechnice Wrocławskiej.

Dawid ZarazińskieTutor.pl: europejskie wsparcie na rozwój internetowej szkoły języków obcych

Własny e-biznes za dotację unijną?

Opublikowano: 3 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od 15 września rusza nabór wniosków o dofinansowanie przedsięwzięć związanych z e-biznesem i e-usługami w ramach programu Innowacyjna Gospodarka. Dofinansowanie działań z sektora gospodarki elektronicznej kierowane jest przede wszystkim do mikro i małych przedsiębiorców, którzy funkcjonują na rynku przynajmniej rok. Wsparcie działalności gospodarczej w dziedzinie gospodarki elektronicznej jest to kwota nawet 1 mln zł. Wystarczy wytworzyć, świadczyć i aktualizować przynajmniej …

Sylwester KozakWłasny e-biznes za dotację unijną?