InPost

Shopee i InPost nawiązują partnerstwo strategiczne

InPost oraz platforma zakupowa Shopee, obecna w Polsce od września 2021 roku, zdecydowały o rozszerzeniu dotychczasowej współpracy i nawiązały partnerstwo strategiczne. To kolejna dla InPost umowa o  współpracy z liczącym się międzynarodowym marketplace obecnym na polskim rynku. InPost jest jednym z kluczowych i zaufanych partnerów logistycznych dla  Shopee. Dlatego firmy zdecydowały się na zawarcie partnerstwa …

Shopee i InPost nawiązują partnerstwo strategiczne więcej »

InPost Smile: darmowe dostawy ze sklepów IdoSell

InPost wraz z IdoSell, dostawcą platformy do prowadzenia dużych sklepów internetowych, wprowadza od 1 kwietnia usługę InPost Smile. Dzięki niej konsumenci, którzy robią zakupy w wybranych sklepach internetowych, otrzymają darmową dostawę do Paczkomatu InPost już przy zamówieniach o wartości powyżej 40 zł.

InPost z nową aplikacją mobilną

InPost udostępnił nową aplikację mobilną. W jej ramach użytkownicy mogą skorzystać bezpłatnie z usług, które obejmują m.in. statusy i śledzenie drogi przesyłek, dodatkowe powiadomienia, możliwość odbioru czy zapłaty za pobraniem.

InPost nawiązuje współpracę z siecią Dino

InPost postawi swoje Paczkomaty przy wybranych sklepach Dino. To kolejne partnerstwo InPost – sieć rozbuduje się także o lokalizacje przy sklepach Lidl. Do końca roku InPost planuje powiększyć infrastrukturę do 4500 Paczkomatów.

Paczkomaty InPost w Brazylii

Grupa Integer.pl zwiększa terytorialny zasięg działalności Paczkomatów InPost. Ekspansja grupy obejmie Brazylię.

11 lat Merlin.pl

W tym roku Merlin.pl obchodzi 11. urodziny. Wartość towarów sprzedanych w tym czasie za pośrednictwem sklepu osiągnęła prawie 0,5 mld złotych. Bestsellerem sprzedaży w ostatnich 11 latach były takie pozycje jak: „Kod Leonarda” czy „Harry Potter”. Z okazji jubileuszu sklep zorganizował konkurs, w którym można wygrać nowego Fiata 500.

Przewiń do góry