Polacy nie mają pojęcia o bankowości mobilnej

Opublikowano: 28 kwietnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Tylko co dziesiąty użytkownik telefonu obsługuje swoje konto przez komórkę. Korzystanie z bankowości mobilnej deklaruje zaledwie 11,1 procent Polaków – wynika z badania instytutu MANDS dla Money.pl i Interaktywnie.com.

Hanna LaskowskaPolacy nie mają pojęcia o bankowości mobilnej

Ponad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

Opublikowano: 31 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Coraz lepsza sytuacja na rynkach i w gospodarce odzwierciedla się w dynamicznie rosnącej liczbie użytkowników portali finansowych. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta już ponad 4,2 mln unikalnych użytkowników, co daje jej 14. miejsce w zestawieniu Top 20 największych portali internetowych w naszym kraju.

Hanna LaskowskaPonad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

Raport interaktywnie.com na temat użyteczności stron www

Opublikowano: 21 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Użyteczność. Słowo to nabrało szczególnego znaczenia w ostatnich latach, kiedy niemalże połowa naszego życia toczy się online. Zabawa – online, rozmowa – online, zakupy – online. I wreszcie praca – również online. Z każdym dniem kolejne elementy naszej codzienności, przenoszone są do wirtualnego świata. Nie dziwi zatem fakt, że użyteczność – tzw. usability – serwisów internetowych staje się tak ważnym zagadnieniem.

Robert ZarychtaRaport interaktywnie.com na temat użyteczności stron www

Nowe interaktywnie.com stawia na interaktywność

Opublikowano: 28 lipca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Wystartowała nowa odsłona INTERAKTYWNIE.COM, popularnego serwisu branży interaktywnej. Jak mówią przedstawiciele wortalu, medium to nie będzie interaktywne jedynie z nazwy. W nowej odsłonie serwisu użytkownicy otrzymają narzędzia, umożliwiające im współredagowanie jego treści.

Hanna LaskowskaNowe interaktywnie.com stawia na interaktywność

Interaktywne przeglądy prasy

Opublikowano: 7 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

Interaktywnie.com rozpoczyna cykl cotygodniowych przeglądów prasy. W każdą środę czytelnicy serwisu będą mogli zapoznać się z najciekawszymi publikacjami dotyczącymi branży interaktywnej.

Hanna LaskowskaInteraktywne przeglądy prasy

Raport Interaktywnie.com na temat mikroblogów

Opublikowano: 29 kwietnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Interaktywnie.com publikuje pierwszą część raportu „Małe wielkie medium”, który analizuje zjawisko mikroblogów. Potencjał tego narzędzia został dostrzeżony już przez marketerów, którzy stwierdzają, że są one najpoważniejszym narzędziem marketingowym od czasów wynalezienia telewizji.

Hanna LaskowskaRaport Interaktywnie.com na temat mikroblogów