Interaktywny Instytut Badań Rynkowych

Zmiana w strukturze Gemius

Fundusz inwestycyjny Trigon, właściciel firmy badawczej Gemius SA dokonał zmian w strukturze organizacyjnej spółki. Wydzielone zostały trzy niezależne od Gemius SA podmioty – AdOcean, Interaktywny Instytut Badań Rynkowych oraz CoreTech.

Pracuj.pl: Pod pozorem kryzysu

Prawie połowa pracowników firm, dotkniętych skutkami dekoniunktury gospodarczej, uważa że kryzys jest tylko pretekstem do zwolnienia pracowników i zmniejszenia kosztów – wynika z badania Pracuj.pl i Interaktywnego Instytutu Badań Rynkowych.

Kryzys pracownikowi niestraszny?

Nie obawiamy się utraty pracy w związku z kryzysem, choć do wszelkich decyzji zawodowych podchodzimy obecnie bardzo ostrożnie – to wniosek z badania portalu Pracuj.pl i Interaktywnego Instytutu Badań Rynkowych.

GO96 – nowy produkt w ofercie Gemius SA i IIBR

Gemius SA oraz Interaktywny Instytut Badań Rynkowych (IIBR) wprowadzają na rynek badanie GO96 – ogólnopolskie badanie sondażowe typu omnibus o najkrótszym czasie realizacji na rynku. Od momentu złożenia zamówienia wyniki gotowe są w ciągu 96 godzin.

Zbuduj swoją markę w sieci

Pracujący internauci postrzegają obecność w serwisach społecznościowych dla profesjonalistów jako sposób na znalezienie nowej pracy, ale tylko co trzeci użytkownik zdecydowałby się na zamieszczenie linku do swojego profilu w CV – to wnioski z badania przeprowadzonego przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych (IIBR) i serwis społecznościowy Profeo.pl.

Rzadziej myślimy o zmianie pracy

Większość Polaków jest zadowolona z aktualnego miejsca pracy. Jednak trudna sytuacja na rynku pracy i rosnące bezrobocie przekładają się na obawy związane z bezpieczeństwem i stabilnością zatrudnienia – to wnioski z badania „Satysfakcja z pracy 2009”, przeprowadzonego już po raz czwarty przez Interaktywny Instytut Badań Rynkowych (IIBR) oraz portal rekrutacyjny Pracuj.pl.

iPhone po polsku

Szum medialny, który w Stanach Zjednoczonych wytworzył się wokół iPhone’a, dotarł również do Polski. Jak wynika z badania Interaktywnego Instytutu Badań Rynkowych (IIBR), o nowym gadżecie firmy Apple słyszało niemal 60 proc. młodych Polaków. Obecnie na polskim rynku urządzenie można nabyć przede wszystkim na aukcjach internetowych. Oficjalna sprzedaż iPhone’a w Polsce rozpocznie się prawdopodobnie pod …

iPhone po polsku więcej »

Scroll to Top