iplex.pl

Podsumowanie tygodnia

Ten tydzień stał pod znakiem warszawskiej giełdy. Co jeszcze mogło zaciekawić w branży internetowej? Zapraszamy na przegląd wiadomości z mijającego tygodnia.

iplex.pl wybiera się na giełdę

Wraca moda na giełdę. Wczoraj udanie debiutowała Grupa Nokaut, nieco wcześniej pisaliśmy o planach KantorOnline.pl związanych z wejściem na NewConnect. Dziś spółka iplex.pl poinformował, że w zamierza debiutować na NewConnect w drugim kwartale.

iplex.pl wybiera się na giełdę 1

Współpraca iplex.pl z ALLPlayer

27 stycznia, serwis VoD iplex.pl podpisał umowę o współpracy z ALLCinema, producentem znanego odtwarzacza multimedialnego. Dzięki niej, przy każdorazowym uruchomieniu programu ALLplayer, użytkownik uzyskiwać będzie informacje o nowych filmach, które po jednym kliknięciu bezpłatnie zobaczy w oknie odtwarzacza ALLPlayer.

iplex.pl – sukces nowej formuły

Ponad 1 mln 400 tys. unikalnych użytkowników – tyle według badania gemiusTraffic zarejestrował iplex.pl w pierwszym kwartale od startu projektu w nowej formule. Wynik ten uzyskano dzięki zaoferowaniu użytkownikom wszystkich filmów znajdujących się w ofercie iplex.pl za darmo.

Iplex.pl – od dziś oglądaj zupełnie za darmo

Od dziś iplex.pl jako pierwszy tego typu serwis w Polsce, udostępnia swoje materiały filmowe zupełnie za darmo. Użytkownicy iplex.pl mogą więc oglądać filmy w bardzo dobrej jakości, legalnie i bez ponoszenia jakichkolwiek opłat. Serwis finansowany będzie przychodami z reklam.

Internetowy festiwal filmów dokumentalnych na iplex.pl

Pierwszy w Polsce festiwal filmów dokumentalnych w Internecie rusza 4 września i trwać będzie do końca miesiąca. Na stronie www.docboat.pl i w internetowym kinie www.iplex.pl bezpłatnie obejrzeć będzie można filmy dokumentalne z całego świata, w tym najlepsze produkcje z ostatnich dwóch lat prezentowane na festiwalu w Wenecji, Berlinale, Sundance, Locarno czy największy festiwal filmów dokumentalnych IDFA (Amsterdam).

Scroll to Top