iPod Touch

Darmowa aplikacja Nokaut.pl dla Apple iPhone i iPod Touch

Nokaut.pl stworzył aplikację, która może zmienić sposób w jaki robimy zakupy. Podczas wizyty w centrum handlowym wystarczy sięgnąć po telefon, uruchomić aplikację Nokaut.pl, zrobić zdjęcie kodu kreskowego na pudełku produktu lub wpisać jego nazwę, a w kilka chwil zobaczymy, ile wybrany produkt kosztuje w tysiącach sklepów w internecie oraz w najbliższej okolicy.

Wykop dostępny w App Store

Serwis Wykop.pl udostępnił aplikację umożliwiającą korzystanie z mobilnej wersji systemu na urządzeniach Apple: iPhone oraz iPod touch. Aplikacja jest darmowa i dostępna w App Store.

Trzy miliardy pobrań z AppStore

Firma Apple poinformowała wczoraj, że z należącej do niej platformy AppStore, oferującej aplikacje dla iPhone’a oraz iPoda touch dokonano już trzy miliardy pobrań. Sklep działa od lipca 2008 roku. Gdzie szukać źródeł tak ogromnego sukcesu oraz jakie ma to znaczenie dla całego rynku i nas – użytkowników?

Nowe generacja iPodów dostępna w Polsce w przyszłym tygodniu

Najnowsze modele iPodów – nano, touch, classic oraz shuffle, zaprezentowane przez Apple 9 września, od przyszłego tygodnia staną się dostępne dla polskich użytkowników. Podczas wczorajszej konferencji w San Francisco największym zainteresowaniem cieszył się najpopularnieszy odtwarzacz muzyki firmy Apple – nowy iPod nano.

poGADUchy przez iPoda touch

Gadu-Gadu jest już dostępne w wersji na iPoda touch oraz iPhone3G. Aplikację można pobrać za darmo z App Store, internetowego sklepu z oprogramowaniem Apple.

Scroll to Top