Kariera IT GigaCon

Opublikowano: 14 marca 2011. Kategoria: Patronaty. Tagi: , ,

Zapraszamy do bezpłatnego udziału w targach Kariera IT. Jest to wydarzenie, podczas którego wiele firm zaprezentuje swoje aktualne oferty pracy skierowane wyłącznie do doświadczonych specjalistów z branży IT. Warunkiem uczestnictwa w tych targach jest doświadczenie w branży IT, organizatorzy prowadzą rejestrację kwalifikowaną – nie przyjmują zgłoszeń od osób niewykwalifikowanych.

Dawid ZarazińskiKariera IT GigaCon

Kariera IT GigaCon

Opublikowano: 18 stycznia 2011. Kategoria: Patronaty. Tagi: ,

Rynek pracy IT jest obecnie rynkiem pracownika – to pracodawcy zabiegają o wysoko wykwalifikowanych pracowników. Choć wydaje się, że informatyków i programistów jest wielu, pozyskanie naprawdę wartościowych pracowników jest trudne. Organizowane przez uczelnie wyższe targi pracy nie spełniają oczekiwań pracodawców, gdyż uczestniczą w nich tylko studenci i absolwenci, a nie specjaliści. Pracującym na etacie informatykom trudno jest uczestniczyć w targach pracy, a pracodawcy zamiast rekrutować na targach wynajmują zewnętrzne agencje.

Dawid ZarazińskiKariera IT GigaCon

Konferencja PLNOG 2010

Opublikowano: 27 września 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi: , ,

Tej jesieni wszyscy inżynierowie i administratorzy sieci, osoby odpowiedzialne za infrastrukturę, monitoring, utrzymanie i wydajność sieci oraz ci, którzy decydują o wdrożeniu nowych rozwiązań sieciowych, spotykają się w Krakowie na kolejnym PLNOG Meeting. PLNOG 2010 jest piątą edycją jedynej w Polsce konferencji poświęconej zagadnieniom utrzymania i rozwijania sieci teleinformatycznych. Tegoroczne jesienne spotkanie odbędzie się 21-22 października 2010 roku w Krakowie.

Dawid ZarazińskiKonferencja PLNOG 2010

IT w Administracji GigaCon

Opublikowano: 8 listopada 2009. Kategoria: Patronaty. Tagi: , ,

Czas i miejsce: 30 listopada, Airport Hotel Okęcie, Warszawa Patronat Honorowy: Stowarzyszenie PEMI Partnerzy Konferencji: SeveNet, AB, A plus C

Dawid ZarazińskiIT w Administracji GigaCon