IVONA

Google I/O: syntezator mowy IVONA już na Androidzie

IVONA Software zaprezentowała syntezator mowy IVONA w wersji dla platformy Google Android. Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą już pobierać głosy IVONA ze sklepu Android Market, a mówiące aplikacje, z których korzystają, będą teraz brzmieć naturalnie i wyraźnie.

IVONA po walijsku

Premiera najnowszego, unikalnego na skalę światową, głosu o imieniu Geraint odbyła się 4 sierpnia 2010 podczas Festiwalu Eisteddfod, święta narodowego w Księstwie Walii, w Wielkiej Brytanii. Geraint to nowy głos nagradzanego syntezatora mowy IVONA.

Mówiący Internet w Gdyni

Nowoczesna strona internetowa urzędu miasta w Gdyni www.gdynia.pl przemówiła głosem syntezatora mowy IVONA. Teraz informacji z Gdyni mogą słuchać wszystkie osoby z problemami wzroku i czytania.

IVONA w Przekroju

W dzisiejszym jubileuszowym wydaniu tygodnika “Przekrój” można znaleźć specjalny dodatek – program IVONA na płycie CD (nr 15/3329/16 kwietnia 2009).

Głosy syntezatora mowy IVONA podbijają Internet

IVO Software udostępniło usługę syntezy mowy IVONA w Internecie. Serwis www.ivona.com/online pozwala utworzyć nagrania lektorskie w ciągu kilku sekund. „Już kilkanaście milionów osób z całego świata odwiedziło nasze strony internetowe aby zapoznać się z głosami IVONY – syntezatora mowy wygrywającego międzynarodowe konkursy. Popularność IVONY zainspirowała nas do opracowania pierwszego na świecie internetowego studia, w którym …

Głosy syntezatora mowy IVONA podbijają Internet więcej »

Przewiń do góry