Ponad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

Opublikowano: 31 sierpnia 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Coraz lepsza sytuacja na rynkach i w gospodarce odzwierciedla się w dynamicznie rosnącej liczbie użytkowników portali finansowych. Z serwisów Grupy Money.pl korzysta już ponad 4,2 mln unikalnych użytkowników, co daje jej 14. miejsce w zestawieniu Top 20 największych portali internetowych w naszym kraju.

Hanna LaskowskaPonad 4,2 mln użytkowników serwisów Money.pl

Money.pl i Sybil.pl podpisały umowę

Opublikowano: 25 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Współpraca dotyczy wortalu iWoman.pl – pierwszego serwisu Grupy Money.pl skierowanego do kobiet. Sybil.pl – „agregator możliwości spędzania wolnego czasu” – zasili content wortalu w stale aktualizowane informacje o bieżących wydarzeniach kulturalnych w 29 miastach Polski.

Hanna LaskowskaMoney.pl i Sybil.pl podpisały umowę

58 proc. internautek z powodu kryzysu ogranicza wydatki

Opublikowano: 8 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: ,

8 proc. internautek przyznaje, że z powodu kryzysu ogranicza wydatki – wynika z ankiety przeprowadzonej przez iWoman.pl, należący do Money.pl. W pierwszej kolejności cięcia obejmują rachunki płacone w sklepach odzieżowych i restauracjach.

Hanna Laskowska58 proc. internautek z powodu kryzysu ogranicza wydatki

iWoman.pl – inspirująco i kobieco

Opublikowano: 26 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

W Grupie Money pojawił się pierwszy serwis dedykowany kobietom. Wortal został uruchomiomy pod oddzielną marką, ale będzie kierowany przede wszystkim do czytelniczek Money.pl. Kobiety stanowią połowę wszystkich użytkowników portalu – to już ponad 1,3 mln Polek.

Hanna LaskowskaiWoman.pl – inspirująco i kobieco