Iwona Sokołowska

Nowy Manager sieci franczyzowej Wakacje.pl

Z początkiem listopada do zespołu Enovatis dołączyła Wioletta Zarzycka. Zarząd spółki powierzył jej funkcję dyrektora sieci marki Wakacje.pl odpowiedzialnego za budowę i rozwój sieci biur partnerskich.

Lato 2011: Co, gdzie, jak, z kim i dokąd?

Dokąd, z kim, na ile i za ile? Jakie biura podróży, oferty i rezydentów cenią najbardziej klienci internetowi? Dwa największe krajowe portale turystyczne, Wakacje.pl i EasyGo.pl, dokonały szerokiej analizy wyborów zakupowych swoich klientów w całym sezonie LATO 2011.

Jeśli nie Tunezja to gdzie?

Ktoś traci, ktoś inny w to miejsce zyskuje. Prawda prosta, znana od wieków. W ubiegłym roku z powodu wewnętrznych problemów ewidentnie straciła Grecja. W tym prawdopodobnie straci Tunezja. Media spekulują też o innych krajach Afryki Północnej. A kto może zyskać w miejsce Tunezji? Gdzie powinniśmy wjechać, aby spokojnie odpocząć?

Wakacje 2009 bez kryzysu

Blisko 50 tysięcy propozycji na LATO 2009. Tak już dziś wygląda internetowy katalog portalu turystycznego EasyGo.pl z ofertami w przedsprzedaży typu wcześniej – taniej. W listopadzie ruszyła machina tanich rezerwacji i sprzedaży propozycji wakacyjnych na kolejne lato. Co ciekawe, mimo zawirowań na rynkach finansowych i masowych informacjach o kryzysie nasze wakacje kupione na kilka miesięcy …

Wakacje 2009 bez kryzysu więcej »

Scroll to Top