Jacek Świderski

Grupa WP przejmuje nocowanie.pl

Grupa Wirtualna Polska za kwotę 22 mln zł przejęła 75 proc. udziałów nocowanie.pl, serwisu pośrednictwa noclegowego, który odwiedza w ciągu miesiąca ponad 2 mln użytkowników. 

Grupa Wirtualna Polska przejmuje SportoweFakty.pl

Grupa Wirtualna Polska do swoich serwisów sportowych dołącza kolejny – SportoweFakty.pl, specjalizujący się w takich dyscyplinach jak żużel, koszykówka, piłka ręczna, siatkówka i tenis.

Pudelek.pl (i nie tylko) wybiera się na giełdę

Grupa O2 – wydawca popularnych serwisów takich jak o2.pl, Pudelek.pl, Kafeteria.pl czy Wrzuta.pl – zdecydowała się na debiut na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Pozyskane środki będą przeznaczone na rozwój.

Pudelek.pl (i nie tylko) wybiera się na giełdę 1

Fuzja: FreecoNet i Tlenofon

Podczas zorganizowanego 24 lutego br. w Warszawie Lunchu VoIP-owego 2010, ogłoszono fuzję dotychczasowych konkurentów – FreecoNet i Tlenofon. Jej wynikiem ma być powstanie największego polskiego dostawcy telefonii internetowej.

Tlenofon obniża ceny połączeń

Tlenofon – pierwszy w Polsce operator telefonii internetowej – obniża stawkę połączeń do sieci komórkowych Era, Orange i Plus. Od 22 października, zamiast dotychczasowych 44 groszy, użytkownicy Tlenofonu zapłacą 39 groszy netto za każdą minutę rozmowy. Nowa oferta ma na celu podkreślenie konkurencyjności telefonii internetowej nie tylko dla połączeń do sieci stacjonarnych, ale i komórkowych. …

Tlenofon obniża ceny połączeń więcej »

Wiosenna oferta Tlenofonu

Niższe ceny bramek VoIP, atrakcyjne stawki za połączenia, możliwość przeniesienia numeru – to nowa oferta Tlenofonu. Od 12 maja br. wszystkie osoby chcące rozpocząć korzystanie z telefonii internetowej VoIP będą mogły zrobić to po niższych cenach. Tlenofon przygotował dla nich ofertę start-up. Najtańszy model bramki pozwalającej na wykonywanie połączeń przez Internet, bez użycia komputera, kupić …

Wiosenna oferta Tlenofonu więcej »

Scroll to Top