Jan Zaborowski

home.pl zadba o publiczne dane

home.pl przygotował promocyjną ofertę usług dla sektora publicznego. Dzięki temu m.in. urzędy będą mogły zapewnić wysoki poziom bezpieczeństwa przechowywanych danych Polaków w oparciu o zaawansowane Data Center rozmieszczone na terenie kraju.

Joomla stoi prawie za połową polskich stron WWW

Przeglądając strony internetowe rzadko zastanawiamy się jakie oprogramowanie kryje się za widocznym layoutem. Firma home.pl postanowiła przeanalizować aplikacje instalowane na prawie tysiącu udostępnianych klientom serwerów. Mocnym liderem zestawienia została popularna Joomla zastosowana na 43% stron internetowych.

Home.pl – hosting dla profesjonalistów

Dedykowany zespół w Biurze Obsługi Klienta dostępny przez całą dobę, zarządzanie wieloma domenami z poziomu jednego konta użytkownika oraz przypisywanie dowolnej ilości domen do stworzonych kont – to tylko niektóre ze zmian w ofercie hostingu wprowadzonych przez home.pl.

Autoinstalator od home.pl

home.pl rozbudował swoją platformę hostingową o usługę autoinstalatora. Teraz użytkownicy będą mogli samodzielnie skorzystać z najpopularniejszych aplikacji sieciowych bez konieczności wgrywania ich na serwer i przechodzenia procesu instalacji.

Przewiń do góry