Jarek Rybus

Ruszyła wersja mobilna serwisu GG.pl

Serwis społecznościowy GG.pl wraz z mobilną wersją Poczty Gadu-Gadu jest od dziś zawsze pod ręką dla wszystkich użytkowników telefonów komórkowych.

Numer GG:18 wylicytowany za rekordową kwotę 21600 zł

Zakończyła się aukcja specjalnego niskiego numeru GG:18. W ostatnich sekundach licytacji padła rekordowa kwota – 21600 złotych. Numer został wylicytowany przez portal www.bsms.pl, który zaoferował najwyższą kwotę za specjalny nr komunikatora.

Wylicytuj niski nr GG:18 i pomóż dzieciakom

Specjalny, symboliczny numer GG:18 można licytować na aukcjach Gadu-Gadu i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Świąteczne aukcje numerów GG są jednymi z najpopularniejszych aukcji WOŚP.

Rozgadani warszawianie – akcja GG i ZTM

Nadajniki GG w najbardziej zatłoczonych miejscach stolicy i cały warszawski tabor w akcji – autobusy, tramwaje, metro. Warszawianie będą mieli niecodzienną możliwość wzięcia udziału w wyjątkowej akcji bez precedensu, organizowanej wspólnie przez Gadu-Gadu i Zarząd Transportu Miejskiego w Warszawie. Jak mówią organizatorzy – to komunikacja w komunikacji: warszawian połączy Gadu-Gadu, a przewiezie stołeczny ZTM.

Wylicytuj unikatowy niski nr GG:17

Specjalny, dwucyfrowy numer GG:17 można od dzisiaj licytować na Aukcjach Gadu-Gadu i Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy. Aukcja specjalnego numeru GG to już kilkuletnia tradycja Finałów Fundacji Jurka Owsiaka. Dochód z aukcji numeru GG zostanie przeznaczony na pomoc dla dzieciaków. W ubiegłym roku nr GG:16 został zlicytowany za rekordową kwotę 13 900 zł! XVII Finał Wielkiej …

Wylicytuj unikatowy niski nr GG:17 więcej »

Przewiń do góry