Jarosław Sobolewski

Startup – czyli survival w sieci

„Startup – czyli survival w sieci” to – jak zapewniają organizatorzy – konferencja inna niż wszystkie. Wśród prelegentów wystąpią m.in. Grzegorz Marczak, Artur Kurasiński, Sylwester Kozak czy Jaroslaw Sobolewski.

Forum IAB 2011 – ogłoszono nazwiska prelegentów

Do rozpoczęcia konferencji Forum IAB, odbywającej się w ramach Internet Poland Conference&Expo, pozostało kilka dni. Znana jest już lista wszystkich prelegentów, którzy wystąpią w tegorocznej edycji organizowanej przez IAB Polska imprezy.

Reklama graficzna w internecie pod nadzorem IAB

Od września br. oficjalnie obowiązuje dokument „Standard i zalecenia dla reklamy display IAB Polska”. Dokument został stworzony przez grupę roboczą „Brand advertising online” działającą w ramach Związku Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska.

ARBOinteractive z Facebook: Facebook NOW

12 stycznia w Warszawie odbędzie się Facebook NOW – blisko całodniowe spotkanie połączone z konferencją prasową, zorganizowane przez serwis Facebook oraz Grupę ARBOinteractive.

Konkurs na najlepszy blog firmowy 2009 roku

Zaczęła się druga edycja konkursu na najlepszy polski blog firmowy roku. Ta całkowicie społeczna inicjatywa non-profit ma na celu promowanie narzędzi społecznościowych wśród polskich firm i prezentowanie zalet otwartej komunikacji.

Microsoft setnym członkiem IAB Polska

Związek Pracodawców Branży Internetowej IAB Polska pozyskał w swoje szeregi kolejnego członka. Setną firmą, która przystąpiła do IAB jest Microsoft.

Scroll to Top