Joanna Kuzdak

Złoty Bankier 2009

16 lutego odbył się wielki finał plebiscytu Złoty Bankier 2009, którego organizatorem są spółki z Grupy Allegro – Bankier.pl oraz PayU S.A. Podczas uroczystości ogłoszone zostały zwycięskie produkty i usługi finansowe minionego roku.

Złoty Bankier 2009 – nowa nagroda branży finansowej

Ideą przewodnią plebiscytu Złoty Bankier 2009 organizowanego przez Bankier.pl oraz PayU S.A. jest wyłonienie najlepszych produktów i usług finansowych 2009 roku. Od 4 do 24 stycznia na stronie www.zlotybankier.pl Internauci będą mogli głosować na produkty i usługi, które ich zdaniem zasługują na wyróżnienie.

Wyniki finansowe Bankier.pl

Bankier.pl S.A. opublikował skonsolidowany raport finansowy za pierwszy kwartał 2009 roku. W tym okresie przychody ze sprzedaży wyniosły 4,61 miliona złotych, a wypracowany przez Spółkę zysk netto wyniósł 502 tysiące złotych. Pomimo ogólnego spowolnienia gospodarczego, Bankier.pl S.A. pod względem przychodów ze sprzedaży osiągnął wynik wyższy niż w analogicznym okresie ubiegłego roku.

Bankier.pl wdraża nowy System Partnerski

Portal finansowy Bankier.pl z końcem marca 2009 roku wdrożył nową wersję Systemu Partnerskiego – platformy afiliacyjnej opartej na pośrednictwie w sprzedaży produktów finansowych. System Partnerski został wzbogacony o szereg nowoczesnych rozwiązań i narzędzi oraz zyskał nową szatę graficzną. Nowa wersja Systemu Partnerskiego Bankier.pl jest dostępna pod adresem: www.systempartnerski.pl.

Zmiany w zarządzie Bankier.pl

Gracjana Dykier, Członek Zarządu Bankier.pl S.A. złożyła rezygnację z pełnionej funkcji i w maju br. roku odejdzie ze spółki. Pracowała w Bankier.pl S.A. blisko 9 lat należąc do ścisłego grona kadry kierowniczej, która tworzyła spółkę praktycznie od początku jej istnienia.

Zmiany w zarządzie Bankier.pl S.A.

Maciej Klepacki, Członek Zarządu Bankier.pl S.A. złożył rezygnację z pełnionej funkcji i z końcem lutego br. roku odejdzie ze spółki. Maciej Klepacki pracował w Bankier.pl S.A. ponad 2,5 roku pełniąc w tym okresie funkcję Dyrektora Marketingu i PR oraz od czerwca 2008 roku funkcję Członka Zarządu odpowiedzialnego za marketing i relacje inwestorskie.

Bankier.pl rozszerzył swoją ofertę o ubezpieczenia on-line

Bankier.pl we współpracy z Blue Media przygotował serwis ubezpieczeniowy – Bankier.pl Direct. Dzięki nowemu serwisowi użytkownicy portalu finansowego Bankier.pl będą mogli zarówno porównać dostępną ofertę pakietów ubezpieczeniowych, jak i dokonać zakupu polisy przez Internet. Serwis Bankier.pl Direct to kolejny krok w rozwoju oferty produktów oferowanych on-line w ramach Centrum Produktów Finansowych Bankier.pl. Nowy serwis umożliwia …

Bankier.pl rozszerzył swoją ofertę o ubezpieczenia on-line więcej »

Przewiń do góry