Julian Kozankiewicz

Nowy prezes zarządu EM Lab

Rada Nadzorcza powołała Jacka Olechowskiego na stanowisko Prezesa Zarządu EM Lab SA po przyjęciu rezygnacji Juliana Kozankiewicza. Jacek Olechowski jest jednym z kluczowych akcjonariuszy spółki i pełnił dotychczas funkcję przewodniczącego Rady Nadzorczej spółki.

Nowy Production Director w EM Lab

Dorota Rzeszutek objęła stanowisko Production Director w EM Lab SA. W ramach swojego awansu przejmie zarządzanie 8-osobowym działem producentów eventowych agencji.

Krzysztof Szymczak wzmacnia zespół EM Lab

Do zespołu EM Lab S.A., agencji marketingowej notowanej na rynku NewConnect, dołączył Krzysztof Szymczak, który odpowiadać będzie m.in. za obsługę kluczowych klientów Spółki, brandy Play i Allegro.

EM LAB rozpoczyna skup akcji własnych

Spółka EM Lab, uznana za jedną z dziesięciu najbardziej innowacyjnych firm na rynku NewConnect, podjęła decyzję o rozpoczęciu skupu akcji własnych. Spółka specjalizująca się w nowoczesnej komunikacji marketingowej przeznaczyła na pierwszy etap skupu 0,5 mln. zł. Skupione akcje w świetle uchwały ostatniego WZA mają posłużyć spółce w celu sfinansowania transakcji przejęcia innego podmiotu.

EM Lab sprzedaje udziały w Eskadrze

Notowana na rynku NewConnect spółka EM Lab, świadcząca usługi w obszarze marketingu doświadczeń, poinformowała że zawarła umowę dotyczącą sprzedaży 10 proc. udziałów w agencji ESKADRA. Udziały te zostały kupione za 120 tys. zł, ze środków pozyskanych z emisji akcji. Umowa sprzedaży opiewa na 400 tys. zł. Oznacza to, że EMLAB zrealizował w niespełna 5 miesiący …

EM Lab sprzedaje udziały w Eskadrze więcej »

EMLab przed debiutem na New Connect

Agencja Marketingu Doświadczeń EMLab, należąca do Grupy Komunikacji Marketingowej Change Integrated, przygotowuje się do debiutu giełdowego i wprowadza standardy ładu korporacyjnego. W ubiegłym roku EMLAB odnotował rekordowy wzrost. Suma przychodów zwiększyła się w 2007 roku o 220 proc. w porównaniu z rokiem 2006. Zysk brutto w 2007 roku wyniósł 1,52 mln zł. – Wyniki finansowe …

EMLab przed debiutem na New Connect więcej »

Przewiń do góry