kokos.pl

Podsumowanie tygodnia

Z początkiem weekendu zapraszamy na cykliczny już przegląd najważniejszych wydarzeń z mijającego tygodnia.

20 milionów pożyczek na 2 urodziny Kokos.pl

Wartość pożyczek społecznościowych w drugim roku funkcjonowania serwisu Kokos.pl wzrosła o 400 procent a ilość użytkowników zwiększyła się niemal trzykrotnie. Teraz serwis podnosi kwotę maksymalnej pożyczki do 250 tys. zł. i jednorazowej inwestycji do 5 tys. zł.

Rok 2009 przełomowy dla Blue Media

Blue Media SA w 2009 roku, pomimo 10 procentowego spadku wartości polskiego rynku usług informatycznych, przekroczyła przychody sprzed roku o ponad 15 procent.

Kokos.pl z Weryfikacją Społeczną i Ekspresową Wypłatą

Serwis pożyczek społecznościowych Kokos.pl ułatwia funkcjonalnie nowym użytkownikom korzystanie z platformy oraz umożliwia zaksięgowanie otrzymanych pożyczek na koncie bankowym w czasie rzeczywistym przez całą dobę , 7 dni w tygodniu.

Milion kodów promocyjnych w Kokos.pl

Kody, o jednostkowej wartości 40 zł, dostępne są w programie partnerskim serwisu oraz w sieci terminali BluePay. Promocja „+ 40 extra” trwa do 31 grudnia 2009 roku.

Kokos.pl na święta

Od połowy listopada użytkownicy Kokos.pl poszukują funduszy na zakupy świąteczne. Wszystkie dotychczas założone w serwisie na ten cel aukcje zostały zrealizowane. Oznacza to, że część poszukujących otrzymała już pieniądze na bożonarodzeniowe zakupy. Kokos.pl umożliwia także zaplanowanie budżetu na Święta. W serwisie umieszczono specjalny kalkulator, który pozwala w łatwy i prosty sposób racjonalnie zaplanować świąteczne zakupy. …

Kokos.pl na święta więcej »

Przewiń do góry