Kompan.pl

Ostatni miesiąc “Internetowej Rewolucji” – odbierz kupon!

Już tylko miesiąc pozostał małym i średnim przedsiębiorstwom na wzięcie udziału w akcji ,,Internetowa Rewolucja”, która odbywa się pod patronatem Ministra Gospodarki. To okazja na darmową reklamę w Google oraz – również darmową – stronę WWW od home.pl.

Polskie firmy w czołówce Technology Fast 50

Deloitte ogłosiła wyniki 10 edycji rankingu pięćdziesięciu najszybciej rozwijających się firm technologicznych Technology Fast 50 w Europie Środkowej. W pierwszej trójce uplasowały się, aż dwie polskie firmy: NetMedia – firma specjalizująca się w systemach informatycznych i agencja interaktywna Kompan.pl – oferująca usługi kierowania efektywnym ruchem internetowym, kampanie sprzedażowe i serwisy internetowe.

Archeodzieciaki.pl – portal archeologiczny dla dzieci

Pod adresem www.archeodzieciaki.pl ruszył portal edukacyjny dla dzieci i ich rodziców o tematyce archeologicznej. Projekt Klub Młodego Archeologa realizuje Fundacja Przyjaciół Instytutu Archeologii UW. Realizacją serwisu oraz jego promocją w Internecie zajęła się agencja interaktywna Kompan.pl.

E-triki na polskiego wyborcę

Trendy w zdobywaniu głosów wyborczych, które objawiły się podczas kampanii prezydenckiej Baracka Obamy w USA powoli zaczynają pojawiać się w kraju nad Wisłą. Video online, kampanie linków sponsorowanych w wyszukiwarkach, prezentacje kandydatów w serwisach web 2.0 i inne internetowe pomysły na zachęcenie do siebie elektoratu stają się coraz modniejsze wśród kandydatów walczących o miejsca w Parlamencie Europejskim. Czasu na agitację pozostało mało – już w piątek o północy rozpoczyna się cisza wyborcza.

Przewiń do góry