Komputer Świat

Słowniki w sieci – MEGAsłownik doceniony

Testy pisma „Komputer Świat” wykazały, że MEGAsłownik.pl jest najlepszym słownikiem online w polskiej sieci. Kolejne miejsca w rankingu zajęły słowniki: LING.pl, Google Tłumacz, Onet Portal Wiedzy Tłumacz i Wikisłownik.

Axel Springer Polska rozszerza ofertę e-wydań

Axel Springer Polska od poniedziałku 9 listopada rozszerza formułę e-wydań na wszystkie tytuły ze swojego portfolio. Gazety i magazyny wydawcy będą dostępne w wersji elektronicznej poprzez e-kiosk.pl.

Axel Springer: dzienniki i magazyny w pakietach reklamowych

Od 15 września biuro reklamy Axel Springer Polska wprowadza do swojej oferty pakiety reklamowe łączące gazety codzienne i magazyny. Wydawca proponuje klientom PressPower News, Press Power Men i Giga PressPower, które intensyfikują zasięg i obniżają koszty kampanii.

Zmiany w biurze reklamy magazynów Axel Springer

W maju do zespołu biura reklamy magazynów Axel Springer Polska dołączył Maciej Szwajkowski, który odpowiedzialny będzie za sprzedaż powierzchni reklamowej w tytułach komputerowych wydawcy.

Fruli.pl: twórz nowe wyrażenia i wyfruluj nagrody

20 kwietnia ruszył konkurs organizowany przez serwis aukcyjny Fruli.pl i dwutygodnik „Komputer Świat”. Laureaci konkursu odbiorą netbooka, aparat cyfrowy, telefon-komunikator i inne nagrody o wartości blisko 6 tys. złotych.

Kozaczek.pl z Cafe News

Jeden z największych serwisów plotkarskich dołączył do grona partnerów strategicznych Cafe News S.A. Współpraca będzie miała przede wszystkim charakter promocyjny. Kozaczek.pl zajął pierwsze miejsce wśród serwisów plotkarskich w rankingu Komputer Świata (za najczęściej aktualizowany i najbardziej rozbudowany serwis – możliwość pisania plotek przez użytkowników portalu) oraz zdobył nagrodę miesięcznika Aktivist – Zajawka 2007 roku – …

Kozaczek.pl z Cafe News więcej »

Nowe strony pkt.pl

Spółka Polskie Książki Telefoniczne – dostawca danych teleadresowych (on-line i off-line), które firmuje marka pkt.pl, oficjalnie uruchomiła nowe strony www.pkt.pl. Zmiany obejmują szatę graficzną stron www.pkt.pl oraz nowatorskie rozwiązania technologiczne i funkcjonalne, które zostały wprowadzone do wyszukiwarki teleadresowej pkt.pl, serwisu mapowego www.mapy.pkt.pl oraz do platformy handlowej www.alejahandlowa.pl. Strony www.pkt.pl i wyszukiwarka teleadresowa pkt.pl istnieją w …

Nowe strony pkt.pl więcej »

Scroll to Top