CRM GigaCon 2011 – bezpłatna konferencja

Opublikowano: 2 maja 2011. Kategoria: Patronaty. Tagi: ,

Jakie rozwiązania pomogą w utrzymaniu i rozwoju kontaktów z klientami? Jakie możliwości pojawiły się w zakresie Customer Relationship Management? Jeśli chcesz być na bieżąco i posłuchać ciekawych wykładów, przyjdź na VII. edycję konferencji „CRM GigaCon.

Dawid ZarazińskiCRM GigaCon 2011 – bezpłatna konferencja

Konferencja PLNOG 2010

Opublikowano: 27 września 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi: , ,

Tej jesieni wszyscy inżynierowie i administratorzy sieci, osoby odpowiedzialne za infrastrukturę, monitoring, utrzymanie i wydajność sieci oraz ci, którzy decydują o wdrożeniu nowych rozwiązań sieciowych, spotykają się w Krakowie na kolejnym PLNOG Meeting. PLNOG 2010 jest piątą edycją jedynej w Polsce konferencji poświęconej zagadnieniom utrzymania i rozwijania sieci teleinformatycznych. Tegoroczne jesienne spotkanie odbędzie się 21-22 października 2010 roku w Krakowie.

Dawid ZarazińskiKonferencja PLNOG 2010

Zmiany w regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów

Opublikowano: 5 września 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi:

Branża telekomunikacyjna i medialna nieustannie boryka się z problemami natury prawnej. Dynamicznie zmieniające się otoczenie prawne budzi często wiele wątpliwości oraz sprzeczności. Zarówno kadra menadżerska, jak i wykwalifikowani specjaliści, nie są w stanie na bieżąco śledzić zmian, jakie następują w szeregu obowiązujących ich ustaw.

Dawid ZarazińskiZmiany w regulacjach i Prawie Świata Telekomunikacji i Mediów

Retail GigaCon

Opublikowano: 3 lipca 2010. Kategoria: Patronaty. Tagi:

Czas i miejsce: 22 lipca 2010, Courtyard by Marriott, Warszawa

Dawid ZarazińskiRetail GigaCon