Kongres Kadry

Podsumowanie X Jubileuszowego Kongresu Kadry

W dniach 26-28 października 2009 r. w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie odbył się X Jubileuszowy Kongres Kadry zorganizowany przez Nowoczesną Firmę i Fundację Obserwatorium Zarządzania. Projekt realizowano pod hasłem: „Od tradycji – przez doświadczenie – ku nowym rozwiązaniom”.

Nowoczesna Firma na Facebook

Nowoczesna Firma, wielokanałowe medium wiedzy dla biznesu, organizator największego i najbardziej prestiżowego wydarzenia dla branży HR Kongresu Kadry, w przeddzień edycji Jubileuszowej udostępnił swój profil na Facebook. Celem nowego kanału komunikacji jest umożliwienie skutecznej wymiany myśli uczestników największego w Polsce spotkania branży HR oraz przekazywanie bieżących informacji z zakresu zarządzania zasobami ludzkimi i aktywności Nowoczesnej Firmy.

Prezes też człowiek? Zaproszenie

Masz problem z przekonaniem zarządu do nowego pomysłu w ramach działań HR? Przyjdź na Kongres Kadry!

Zapraszamy na panel dyskusyjny „Prezes też człowiek – działania HRowe oczami Zarządu”.

Szkoła Liderów – zapraszamy na Jubileuszowy Kongres Kadry

Kierowanie ludźmi wymaga nie tylko talentu – również doświadczenia i wiedzy. W Mondi Świecie S.A talenty przygotowywane są do objęcia stanowisk menedżerskich. Eksperci z tej firmy podzielą się doświadczeniami, jakie zebrali przy tworzeniu programu „Szkoła Liderów”. Wystąpienie Mondi Świecie – Inwestora w Kapitał Ludzki – podczas X Jubileuszowego Kongresu Kadry. Już 26-28 października 2009, Hotel …

Szkoła Liderów – zapraszamy na Jubileuszowy Kongres Kadry więcej »

X Jubileuszowy Kongres Kadry – już w październiku

X edycja Jubileuszowego Kongresu Kadry – największego wydarzenia w branży HR, odbędzie się w dniach 26-28 października 2009, w Hotelu Sofitel Victoria w Warszawie, pod hasłem „Od tradycji – przez doświadczenie – ku nowym rozwiązaniom”. Organizatorem Kongresu jest Nowoczesna Firma oraz Fundacja Obserwatorium Zarządzania.

Zapraszamy na X Jubileuszowy Kongres Kadry

Jubileuszowy Kongres Kadry pod hasłem „Od tradycji – przez doświadczenie – ku nowym rozwiązaniom” odbędzie się w dniach 26–28 października w warszawskim Hotelu Sofitel Victoria.

Zapraszamy na X Jubileuszowy Kongres Kadry

Jubileuszowy Kongres Kadry pod hasłem „Od tradycji – przez doświadczenie – ku nowym rozwiązaniom” odbędzie się w dniach 26–28 października w warszawskim Hotelu Sofitel Victoria.

Przewiń do góry