Konrad Pankiewicz

Grupa ADV zmienia nazwę na Grupa SMT

Proces ten jest następstwem przekształceń własnościowych oraz wynikiem realizacji strategii zorientowanej na obszarach IT, a w szczególności na rozwijaniu biznesu opartego na własnych produktach.

Nowy dyrektor w Grupie ADV

Od 1 sierpnia 2011 roku funkcję dyrektora finansowego Grupy ADV – działającej w obszarze komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii oraz e-commerce – objął Adam Kuszyk.

Grupa ADV z NewConnect na GPW

Akcje Grupa ADV zadebiutowały dziś na rynku podstawowym GPW. Cena akcji na otwarciu wyniosła 15,59 zł i była o 0,06% wyższa od wczorajszej ceny zamknięcia na rynku NewConnect.

Expander wybiera Adv.pl

Agencja Adv.pl wygrała konkurs na obsługę e-marketingową Expandera. „Do konkursu zaprosiliśmy 8  firm, z czego 2 zrezygnowały z powodu  zbyt wysokich wymagań postawionych przez Expandera. Zdecydowaliśmy się na Adv.pl, ponieważ jest to agencja posiadająca bardzo duże kompetencje w zakresie realizacji celów biznesowych instytucji finansowych. Nie bez znaczenia był również fakt, że Adv.pl wykazała się największą …

Expander wybiera Adv.pl więcej »

RTV EURO AGD sprzedaje w Internecie

RTV EURO AGD uruchomiło nowy sklep internetowy www.euro.com.pl. Twórcą koncepcji funkcjonalnej oraz kreacji jest agencja interaktywna Adv.pl. Współpraca objęła consulting e-marketingowy związany z funkcjonalnością i ergonomią nowej witryny oraz stworzenie całościowej koncepcji graficznej. Podczas projektowania serwisu szczególną uwagę poświęcono dwóm aspektom, wyjątkowo istotnym dla grupy docelowej: bezpieczeństwu zakupów i korzystania ze sklepu internetowego oraz przyjazności …

RTV EURO AGD sprzedaje w Internecie więcej »

Przewiń do góry