Grupa ADV zmienia nazwę na Grupa SMT

Opublikowano: 1 marca 2013. Kategoria: Rynek. Tagi:

Proces ten jest następstwem przekształceń własnościowych oraz wynikiem realizacji strategii zorientowanej na obszarach IT, a w szczególności na rozwijaniu biznesu opartego na własnych produktach.

Sylwester KozakGrupa ADV zmienia nazwę na Grupa SMT

Nowy dyrektor w Grupie ADV

Opublikowano: 17 sierpnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od 1 sierpnia 2011 roku funkcję dyrektora finansowego Grupy ADV – działającej w obszarze komunikacji cyfrowej, innowacyjnych technologii oraz e-commerce – objął Adam Kuszyk.

Hanna LaskowskaNowy dyrektor w Grupie ADV

Grupa ADV z NewConnect na GPW

Opublikowano: 13 kwietnia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Akcje Grupa ADV zadebiutowały dziś na rynku podstawowym GPW. Cena akcji na otwarciu wyniosła 15,59 zł i była o 0,06% wyższa od wczorajszej ceny zamknięcia na rynku NewConnect.

Hanna LaskowskaGrupa ADV z NewConnect na GPW

Expander wybiera Adv.pl

Opublikowano: 3 września 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Agencja Adv.pl wygrała konkurs na obsługę e-marketingową Expandera. „Do konkursu zaprosiliśmy 8  firm, z czego 2 zrezygnowały z powodu  zbyt wysokich wymagań postawionych przez Expandera. Zdecydowaliśmy się na Adv.pl, ponieważ jest to agencja posiadająca bardzo duże kompetencje w zakresie realizacji celów biznesowych instytucji finansowych. Nie bez znaczenia był również fakt, że Adv.pl wykazała się największą kreatywnością, proponując rozwiązania wykraczające poza …

Sylwester KozakExpander wybiera Adv.pl

RTV EURO AGD sprzedaje w Internecie

Opublikowano: 12 października 2006. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

RTV EURO AGD uruchomiło nowy sklep internetowy www.euro.com.pl. Twórcą koncepcji funkcjonalnej oraz kreacji jest agencja interaktywna Adv.pl. Współpraca objęła consulting e-marketingowy związany z funkcjonalnością i ergonomią nowej witryny oraz stworzenie całościowej koncepcji graficznej. Podczas projektowania serwisu szczególną uwagę poświęcono dwóm aspektom, wyjątkowo istotnym dla grupy docelowej: bezpieczeństwu zakupów i korzystania ze sklepu internetowego oraz przyjazności witryny, rozumianej jako funkcjonalność, ergonomia …

Sylwester KozakRTV EURO AGD sprzedaje w Internecie