KupFranki.pl: masz kredyt hipoteczny – upomnij się o nienależnie pobrane opłaty

Opublikowano: 16 marca 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Jeżeli zaciągnąłeś kredyt hipoteczny w ciągu ostatnich dziesięciu lat, masz prawo do odzyskania nienależnych opłat pomostowych. Po stwierdzeniu bezprawności tej często stosowanej przez banki praktyki wystarczy upomnieć się o swoje pieniądze. Warto, bo w niektórych przypadkach może to oznaczać nawet kilka tysięcy złotych.

Hanna LaskowskaKupFranki.pl: masz kredyt hipoteczny – upomnij się o nienależnie pobrane opłaty

KupFranki.pl liczy już 10 tys. osób

Opublikowano: 27 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Sieć społecznościowa KupFranki.pl ma już 10 tys. użytkowników i wciąż rośnie. Siła nabywcza grupy zrzeszonych wokół tej inicjatywy kredytobiorców osiągnęła już ponad miliard franków szwajcarskich. „Franciszkanie” podejmują kolejne działania, które zmierzają do bezpiecznego obniżenia kosztu kredytów zaciągniętych w CHF. Wkrótce otworzą Fundację KupFranki.org, zaczęli też pracować nad wdrożeniem Walutowej Platformy Transakcyjnej on-line.

Hanna LaskowskaKupFranki.pl liczy już 10 tys. osób

Kupfranki.pl – społeczność z negocjacyjnym zacięciem

Opublikowano: 23 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Od kilku dni dość głośnym medialnie internetowym przedsięwzięciem jest serwis Kupfranki.pl. „Tradycyjne” media przedstawiają go jako innowacyjny, obywatelski ruch zaangażowania. Czym jest serwis, kto jest jego twórcą i dlaczego nie wszystko musi być takie piękne jak się wydaje?

admagazine.plKupfranki.pl – społeczność z negocjacyjnym zacięciem