LifeTube

LifeTube, Gamellon, Szeri Szeri i DDOB ze wspólną ofertą

Do współpracujących ze sobą LifeTube i Gamellon, dwóch największych agencji influencer marketingu i sieci partnerskich YouTube w Polsce, dołączyła agencja Szeri Szeri wraz z platformą DDOB. Szeri Szeri i DDOB uzupełnią ofertę agencji o blogerów, instagramerów i najpopularniejszych użytkowników Musical.ly.

LifeTube udostępnia bazę twórców YouTube

“Baza Twórców YouTube” jest już dostępna. Obecnie w katalogu znajduje się kilkuset influencerów zrzeszonych w sieci LifeTube oraz część twórców współpracujących z Fantasy Expo. Firma zapowiada jednak, że z czasem w bazie pojawią się także youtuberzy spoza sieci.

LifeTube rozpoczął współpracę strategiczną z MUSE

LifeTube, sieć wielokanałowa YouTube (MCN), podjęła współpracę strategiczną z firmą Gunhed, twórcą platformy MUSE i narzędzi do analityki social video. W ramach wspólnych działań klientom sieci zostaną udostępnione narzędzia, pozwalające na raportowanie wyników kampanii.

LifeTube z nowym dyrektorem sprzedaży i szefem działu management

LifeTube ze względu na dynamiczny rozwój i dywersyfikację działań nie przestaje się zmieniać. Po powołaniu Pawła Stano na stanowisko prezesa zarządu awansowano kolejne dwie osoby. Stanowisko Sales Director objęła Justyna Bajer, a funkcję Head of Management przejęła Aleksandra Szumska, dotychczas Senior Partnership Manager w LifeTube.

Przewiń do góry