Tag: LinkedIn

Kulisy rozstania Twittera z LinkedIn

Twitter zaczyna ograniczać dostęp do swojego API, chcąc przejąć kontrolę nad sposobem, w jaki użytkownicy korzystają z portalu. Jako pierwsi zmiany odczuli użytkownicy LinkedIn.

Podsumowanie tygodnia

W Polsce kończy się najdłuższy weekend w roku, zapraszamy więc na podsumowanie najważniejszych wydarzeń.

LinkedIn kupuje SlideShare

Serwis społecznościowy dla profesjonalistów LinkedIn ogłosił plany przejęcia platformy służącej do udostępniania prezentacji SlideShare, za kwotę 119 mln dolarów. Co to oznacza dla użytkowników serwisu LinkedIn?

Druga oferta giełdowa firmy Zynga?

Według anonimowych źródeł, na które powołuje się Bloomberg , firma Zynga, twórca gier społecznościowych, rozważa możliwość oferowania nowych udziałów na giełdzie. Powtórna oferta akcji miałaby zwiększyć wycenę walorów spółki.

Zynga idzie na giełdę; producent FarmVille wart 10 mld dolarów?

Firma Zynga jest gotowa do złożenia niezbędnych dokumentów w sprawie pierwszej oferty publicznej. Według niepotwierdzonych informacji wniosek ma zostać przedstawiony amerykańskiej komisji papierów wartościowych i giełd najpóźniej w przyszłym tygodniu.

Twórca LinkedIn w październiku w Polsce

Konferencja „e-nnovation – more than experience” organizowana przez Grupr Allegroodbędzie się w dniach 20-21 października w Poznaniu. Gościem konferencji będzie m.in. Eric Ly – współzałożyciel LinkedIn.

Scroll to Top