LocateloBiz.com – nowy zintegrowany system lokalizacyjny

Opublikowano: 28 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Dedykowana platforma, informacje umieszczone na serwerze Klienta, rozwiązania zapewniające bezpieczeństwo danych, sprawne zarządzanie przedsiębiorstwem, efektywne wspieranie zarządzania ludźmi i mieniem w terenie, to wszystko oferuje nowy zintegrowany system lokalizacyjny LocateloBiz.com.

Tomasz UchańskiLocateloBiz.com – nowy zintegrowany system lokalizacyjny

Lokalizatory Locatelo.com w wypożyczalniach w Zakopanem

Opublikowano: 3 grudnia 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , ,

Dla wszystkich aktywnie spędzających czas w górach pojawia się dodatkowa możliwość zadbania o swoje bezpieczeństwo. Serwis aktywnie.locatelo.com, poprzez wypożyczalnię Alpin Sport w Zakopanem, udostępnia lokalizatory wraz z odpowiednim przeszkoleniem. Sygnał „SOS” z lokalizatora jest wysyłany do odpowiednich służb ratowniczych.

Tomasz UchańskiLokalizatory Locatelo.com w wypożyczalniach w Zakopanem

Przewodnicy górscy rekomendują Locatelo.com

Opublikowano: 27 listopada 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Statystyki GOPRu informują, że 4404 osoby potrzebowały profesjonalnej pomocy w czasie wypoczynku w górach w ubiegłym roku. Najwięcej interwencji przeprowadzono w związku z wypadkami na stokach narciarskich i zaginięciami osób w terenie górskim. Nowym sposobem, który może pomóc w precyzyjnej lokalizacji osób potrzebujących pomocy jest serwis Locatelo.com.

Tomasz UchańskiPrzewodnicy górscy rekomendują Locatelo.com

Locatelo.com: lokalizator w formie bransolety dla aktywnych

Opublikowano: 19 października 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , ,

Locatelo.com, serwis lokalizacyjny dedykowany bezpieczeństwu, wprowadza nowy, wygodny lokalizator Laipac S-911 Bracelet Locator. Oferowane urządzenie jest doskonałym rozwiązaniem dla wszystkich, którzy aktywnie spędzają czas, a nie chcą ograniczać swobody ruchów dodatkowym sprzętem.

Hanna LaskowskaLocatelo.com: lokalizator w formie bransolety dla aktywnych