Looksoft

Looksoft przedstawia mobilny przewodnik po Warszawie

Na zlecenie Miasta Warszawa firma Looksoft przygotowała nową wersję aplikacji mobilnej “Warszawa Chopina”, dzięki który użytkownicy będą mogli poznać wiele faktów i ciekawostek o kompozytorze, który spędził w stolicy połowę swojego życia.

MobileMarketing.pl – nowy branżowy serwis informacyjny

Powstał branżowy serwis informacyjny, ukazujący potencjał marketingu mobilnego poprzez prezentowanie innowacyjnych strategii, pomysłów i narzędzi. Bezpośrednim celem MobileMarketing.pl jest edukacja i rozwój rynku oraz prezentowanie osobom odpowiedzialnym za marketing w polskich firmach, korzyści płynących z wykorzystania w działaniach komunikacyjnych narzędzi i mechanizmów mobile marketingu.

LookSoft dla Ministerstwa Środowiska

W związku z obchodami Dnia Ziemi, które przypadły w niedzielę 26 kwietnia – firma Looksoft, na zlecenie Ministerstwa Środowiska przygotowała ekologiczną grę na telefony komórkowe, która uczy dzieci zasad dbania o środowisko.

Żartownisie – komórki w dłoń

Żartofon to usługa w sieci Plus przeznaczona dla osób, którym telefon służy nie tylko do rozmów, ale i do zabawy. Dzięki Żartofonowi można wkręcić znajomych na różne sposoby: zaskoczyć dziwną rozmową, zmienić swój głos albo podłożyć specjalny dźwięk w tle. Serwis oferuje możliwość wyboru jednego z 3 scenariuszy imitujących prawdziwą rozmowę telefoniczną. Po wybraniu jednego …

Żartownisie – komórki w dłoń więcej »

Przewiń do góry