Łukasz Habaj

Wczasy w ofercie eSKY.pl na 6-lecie serwisu

Jeden z popularniejszych w polskim Internecie serwisów turystycznych obchodzi swoje 6. urodziny i z tej okazji podpisał umowy o współpracy ze 113 biurami podróży i tym samym włączył do swojej oferty wycieczki.

eSKY.pl nawiązuje współpracę z Expedią

Serwis eSKY.pl zawarł umowę o partnerstwie strategicznym z Expedią – największym na świecie internetowym biurem podróży. Dzięki nawiązanej współpracy polscy użytkownicy zyskują dostęp do systemu rezerwacji miejsc hotelowych online na całym świecie. W ofercie Expedii znajdują się miejsca w ponad 100 tysiącach hoteli.

Sukces eSKY.pl w Bułgarii

W październiku br. minie pierwsza rocznica funkcjonowania filii eSKY.pl – internetowego biura podróży i lidera agencyjnej sprzedaży biletów lotniczych w Polsce – na rynku bułgarskim. Przedsięwzięcie to okazało się sukcesem, dodatkowo wspomaganym bieżącą implementacją najnowocześniejszych rozwiązań do serwisu eSKY.bg.

Milionowa umowa eSKY i TVP

Spółka eSKY, właściciel eSKY.pl – internetowego biura podróży i największego polskiego serwisu internetowego z biletami lotniczymi, wygrała przetarg na obsługę Telewizji Polskiej w zakresie podróży lotniczych.

Nasza-Klasa.pl i eSKY.pl razem

Nasza-Klasa.pl oraz eSKY.pl, największy serwis oferujący bilety lotnicze przez internet, rozpoczynają współpracę. Od dzisiaj, w profilu każdego użytkownika Naszej Klasy widnieje link prowadzący do podstrony z wyszukiwarką eSKY.pl. Dzięki współpracy z portalem Nasza-Klasa.pl, eSKY.pl zamierza dotrzeć do szerokiego grona jego użytkowników, w tym osób starszych i mniej doświadczonych w korzystaniu z internetu. Dla nich profil …

Nasza-Klasa.pl i eSKY.pl razem więcej »

eSKY.pl konsoliduje rynek biletów lotniczych online

eSKY.pl wprowadza nowy system wyszukiwania, a także przystępuje do konsolidacji rynku polskiego oraz ekspansji zagranicznej. Środki na te cele będą pochodzić z zysków Spółki oraz planowanego debiutu na Giełdzie Papierów Wartościowych w Warszawie. Po niespełna trzech i pół roku od sprzedaży pierwszego biletu przez Internet, do eSKY.pl należy już 40% polskiego rynku agencyjnej sprzedaży online …

eSKY.pl konsoliduje rynek biletów lotniczych online więcej »

Scroll to Top