Łukasz Osowski

Google I/O: syntezator mowy IVONA już na Androidzie

IVONA Software zaprezentowała syntezator mowy IVONA w wersji dla platformy Google Android. Użytkownicy urządzeń z systemem Android mogą już pobierać głosy IVONA ze sklepu Android Market, a mówiące aplikacje, z których korzystają, będą teraz brzmieć naturalnie i wyraźnie.

Mówiący Internet w Gdyni

Nowoczesna strona internetowa urzędu miasta w Gdyni www.gdynia.pl przemówiła głosem syntezatora mowy IVONA. Teraz informacji z Gdyni mogą słuchać wszystkie osoby z problemami wzroku i czytania.

Polska technologia podbija brytyjski rynek

olska firma IVO Software, we współpracy z największą angielską organizacją charytatywną Royal National Institute of Blind People (Królewski Narodowy Instytut Niewidomych, RNIB), wprowadza na rynek dwa anglojęzyczne głosy, oparte na nowej, przełomowej technologii syntezatora mowy IVONA.

Głosy syntezatora mowy IVONA podbijają Internet

IVO Software udostępniło usługę syntezy mowy IVONA w Internecie. Serwis www.ivona.com/online pozwala utworzyć nagrania lektorskie w ciągu kilku sekund. „Już kilkanaście milionów osób z całego świata odwiedziło nasze strony internetowe aby zapoznać się z głosami IVONY – syntezatora mowy wygrywającego międzynarodowe konkursy. Popularność IVONY zainspirowała nas do opracowania pierwszego na świecie internetowego studia, w którym …

Głosy syntezatora mowy IVONA podbijają Internet więcej »

Medal dla syntezatora mowy IVONA

W dniach od 13 do 15 listopada 2008 w Brukseli, stolicy Unii Europejskiej po raz 57 odbyły się targi nowoczesnych technologii i badań BRUSSELS INNOVA 2008. W przeprowadzonym wśród wystawców konkursie innowacji Eureka! region województwa pomorskiego reprezentował syntezator mowy IVONA – produkt firmy IVO Software. IVONA cieszyła się ogromnym zainteresowaniem zwiedzających i wystawców, zdobywając również …

Medal dla syntezatora mowy IVONA więcej »

Scroll to Top