Łukasz Skalik

WP.tv już dostępne w telewizorach

Wirtualna Polska uruchomiła „zPilota” – usługę, dzięki której widzowie mogą oglądać wszystkie materiały z WP.tv, na ekranie odbiornika telewizyjnego. Usługa jest bezpłatna.

WP.tv w telewizorach Samsung Smart TV

Wirtualna Polska przygotowała aplikację do telewizorów Samsung Smart TV, umożliwiającą odtwarzanie programów emitowanych w ramach telewizji internetowej WP.tv.

ToSieWytnie.pl triumfuje na Interactive Media Awards 2010

Promująca niezależnych twórców filmowych platforma ToSieWytnie.pl po raz trzeci z rzędu została doceniona w międzynarodowym konkursie. Zdobywając tytuł finalisty Interactive Media Awards 2010 serwis stał się, jak przekonują twórcy najbardziej utytułowaną za granicą witryną w historii polskiej Sieci.

ToSieWytnie.pl w finale Content 360 w Cannes

Po raz pierwszy w historii przeglądu projektów telewizyjnych „Content 360” w ścisłej czołówce znajdzie się firma z Polski. Portal Wirtualna Polska zaprezentuje swoją multimedialną platformę agregującą twórców filmowych – ToSieWytnie.pl.

Mobilna WP.tv coraz popularniejsza

Uruchomiona w lutym 2009 r. mobilna wersja WP.tv – dostępna w telefonach komórkowych i innych urządzeniach przenośnych, w ciągu roku zanotowała 5-krotny wzrost liczby użytkowników.

Serwisy WP nagrodzone w Webstarfestival 2009

ToSieWytnie.pl, Bliscy.pl oraz Tanio.pl to laureaci piątej edycji Webstarfestivalu – konkursu najlepszych stron internetowych w Polsce. Platforma wideo portalu uznana została za najlepszą nową stronę WWW w 2009 roku.

Przewiń do góry