Współpraca iplex.pl z ALLPlayer

Opublikowano: 27 stycznia 2011. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

27 stycznia, serwis VoD iplex.pl podpisał umowę o współpracy z ALLCinema, producentem znanego odtwarzacza multimedialnego. Dzięki niej, przy każdorazowym uruchomieniu programu ALLplayer, użytkownik uzyskiwać będzie informacje o nowych filmach, które po jednym kliknięciu bezpłatnie zobaczy w oknie odtwarzacza ALLPlayer.

Hanna LaskowskaWspółpraca iplex.pl z ALLPlayer

infoShare 2010 – już po raz czwarty

Opublikowano: 26 kwietnia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , , ,

W dniach 13-14 maja br. już po raz czwarty odbędzie się w Gdańsku bezpłatna konferencja infoShare. Konferencja poświęcona jest nowym trendom z dziedziny IT, marketingu, Internetu. Jej myślą przewodnią jest dzielenie się wiedzą i doświadczeniami przez ekspertów z różnych specjalizacji.

Hanna LaskowskainfoShare 2010 – już po raz czwarty

Festiwal Filmowy Planete Doc Review w iplex.pl

Opublikowano: 11 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , ,

Tegoroczną edycję Festiwalu Filmowego Planete Doc Review można oglądać nie tylko w warszawskiej Kinotece, ale także – już po raz drugi – na monitorach komputerów w całym kraju. Od 11 do 17 maja festiwalowe projekcje wyświetlane są w wirtualnym kinie na stronie www.iplex.pl w systemie Video on demand.

Hanna LaskowskaFestiwal Filmowy Planete Doc Review w iplex.pl

VoD i polski internet

Opublikowano: 27 lutego 2009. Kategoria: Bez kategorii. Tagi: , , , , , , , , , , ,

Wyniki polskich serwisów udostępniających usługę VoD pną się do góry. Znaczny wzrost dało się zauważyć pod koniec zeszłego roku, kiedy to zainteresowanie tymi usługami wzrosło o 30%. W internetowym kinie iplex.pl co miesiąc przybywa 2 tys. nowych użytkowników – takie dane publikuje Rzeczpospolita.

Sylwester KozakVoD i polski internet

Polskie filmy dla Polonii na iplex.pl

Opublikowano: 26 lutego 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , ,

Internauci mieszkający poza granicami Polski mają teraz szansę śledzić rodzimą kinematografię. Filmowy serwis iplex.pl, czyli wypożyczalnia filmów działająca w systemie VoD (Video on Demand – wideo na żądanie) oferuje wszystkim filmowym pasjonatom mieszkającym poza granicami kraju możliwość oglądania polskich produkcji.

Hanna LaskowskaPolskie filmy dla Polonii na iplex.pl

SPUTNIK w wirtualnym kinie iplex.pl

Opublikowano: 16 listopada 2008. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

Od 14 do 23 listopada wirtualne ekrany kina iplex.pl gościć będą prawdziwe perełki rosyjskiego kina, prezentowane w ramach II Filmowego Festiwalu Kina Rosyjskiego SPUTNIK nad Warszawą. Seanse wyświetlane w internetowej edycji festiwalu dają możliwość uczestniczenia w tym wyjątkowym wydarzeniu wszystkim, którzy nie będą mogli pojawić się w warszawskiej Kinotece. Tegoroczna edycja festiwalu na wirtualnych ekranach iplex.pl odbywa się po raz …

Hanna LaskowskaSPUTNIK w wirtualnym kinie iplex.pl