Łukasz Wejchert

Łukasz Wejchert przejmuje LeadR

Kolejną spółką, która zyskała zainteresowanie Łukasza Wejcherta jest LeadR, agencja direct marketingu. Poprzednim właścicielem spółki było Cube Group, należące do funduszy Xevin Investments oraz IQ Partners. Kwoty transakcji nie ujawniono.

mytribe – komunikator społecznościowy z Grupy Onet.pl

Grupa Onet.pl udostępniła w sieci wersję beta nowego produktu – komunikatora społecznościowego mytribe. To program, który ułatwia i upraszcza równoczesne korzystanie z wielu popularnych usług sieciowych – serwisów społecznościowych, komunikatorów, kont pocztowych, blogów czy feedów RSS.

Onet został właścicielem PCLab.pl

Grupa Onet.pl przejęła serwis PCLab.pl, który jest jednym z największych polskich profesjonalnych wortali o tematyce komputerowej. Jak przekonuje Paweł Pilarczyk, twórca i i dotychczasowy właściciel PCLab.pl – dla portalu to ogromna szansa. Użytkownicy mają jednak wątpliwości.

Premiera nowego OnetLajt

OnetLajt, mobilna wersja największego polskiego portalu, odwiedzana w telefonach komórkowych przez ponad pół miliona użytkowników miesięcznie, został zaprezentowany w nowej odsłonie. Onet ponownie wyznacza trendy na rynku wprowadzając w pełni personalizowaną stronę mobilnego Internetu.

Zmiana w Zarządzie Grupy Onet.pl

Wraz z zakończeniem bieżącej kadencji Zarządu Grupy Onet.pl, Marek Kapturkiewicz zakończy swoją pracę na stanowisku Wiceprezesa Zarządu.

Przewiń do góry