Łukasz Wejchert przejmuje LeadR

Opublikowano: 2 czerwca 2014. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , ,

Kolejną spółką, która zyskała zainteresowanie Łukasza Wejcherta jest LeadR, agencja direct marketingu. Poprzednim właścicielem spółki było Cube Group, należące do funduszy Xevin Investments oraz IQ Partners. Kwoty transakcji nie ujawniono.

Sylwester KozakŁukasz Wejchert przejmuje LeadR

mytribe – komunikator społecznościowy z Grupy Onet.pl

Opublikowano: 26 stycznia 2010. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , , , , , , ,

Grupa Onet.pl udostępniła w sieci wersję beta nowego produktu – komunikatora społecznościowego mytribe. To program, który ułatwia i upraszcza równoczesne korzystanie z wielu popularnych usług sieciowych – serwisów społecznościowych, komunikatorów, kont pocztowych, blogów czy feedów RSS.

Tomasz Uchańskimytribe – komunikator społecznościowy z Grupy Onet.pl

Onet został właścicielem PCLab.pl

Opublikowano: 5 maja 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , , , ,

Grupa Onet.pl przejęła serwis PCLab.pl, który jest jednym z największych polskich profesjonalnych wortali o tematyce komputerowej. Jak przekonuje Paweł Pilarczyk, twórca i i dotychczasowy właściciel PCLab.pl – dla portalu to ogromna szansa. Użytkownicy mają jednak wątpliwości.

Dawid ZarazińskiOnet został właścicielem PCLab.pl

Premiera nowego OnetLajt

Opublikowano: 19 marca 2009. Kategoria: Rynek. Tagi: , ,

OnetLajt, mobilna wersja największego polskiego portalu, odwiedzana w telefonach komórkowych przez ponad pół miliona użytkowników miesięcznie, został zaprezentowany w nowej odsłonie. Onet ponownie wyznacza trendy na rynku wprowadzając w pełni personalizowaną stronę mobilnego Internetu.

Hanna LaskowskaPremiera nowego OnetLajt